Батарейні блоки для фотоапаратів

Добір за параметрами
Всього 27
Ціна
Від
до

Тип управління

Тип батарейного блокуФільтри

блок питания для фотоаппарата фото Батарейні блоки – це додатковий акумулятор, до того ж, він покращує хват камери або фотоапарата.

Батарейні блоки — це центральні електричні елементи, на яких функціонує техніка такого виду. Не важливо, яка дорога, якісна техніка – без підзарядки вона не зможе працювати. До того ж чим більше додаткових функцій пристрою, тим більше енергії вона витрачає. Особливо незамінним таким аксесуаром стає під час зйомки на природі, за містом, де у фотографа немає можливості підзарядитися.

Більшість такої техніки працює на звичайних батареях. Однак таке рішення раціонально виключно для дуже простих або навіть застарілих фотоапаратів та відеокамер. Більш сучасні моделі на звичайних батареях довго не працюють. Через збільшене споживання енергії, такі пристрої починають набагато швидше розряджати батарею. Відповідно, фото- та зйомка може перерватися несподівано будь-якої миті. Цього можна уникнути, носячи з фотоапаратом додатковий набір батарейок або перевівши його на батарейні блоки .

Бусти для фото- та відеокамер умовно за типом призначення розподіляються на чотири основні категорії:

  • для відеокамери;
  • для камерного світла;
  • для фотоапарата;
  • універсальні;

Багато хто вважає універсальні моделі найбільш раціональним рішенням для встановлення в апаратуру цього виду. Однак, насправді це не зовсім так. Такі пристрої мають стандартні потужності та ємнісні характеристики, які встановлені на середньому рівні. Їхня сумісність справді така висока, що вони підійдуть навіть для аксесуарів до такої техніки.

Загалом апаратура такого формату здатна функціонувати на таких джерелах:

  • типу АА. Вважаються стандартними пальчиковими батарейками, що є найпоширенішими пристроями для живлення фото- та відеотехніки. Вставляються в апаратуру переважно у кількості 2-х штук;
  • типу ААА. Це мізинчикові батареї. Акумулятори характеризуються дуже компактними розмірами і практично не властиві сучасним фотоапаратам і відеокамерам. На противагу пальчиковим моделям можуть встановлюватися в кількості трьох і чотирьох штук. Головне є на спрощених моделях техніки такого виду;
  • типу D. Батарейки такого виду більше, ніж стандартні пальчикові. Вони дуже часто зустрічаються у сучасних моделях фото- та відеоапаратури. Допомагають довго утримувати заряд камери навіть за активних умов експлуатації;
  • акумулятор рідко використовується у сучасних пристроях для фотографування. Однак у деяких старих моделях вона досі є основним джерелом живлення;
  • спеціалізовані. Акумулятори для фото- та відеокамер цього виду підлягають багаторазовій зарядці, тому вважаються максимально раціональними пристроями для живлення дополнительная батарея для фотика фото фототехніки.

Батарейні блоки бустер для фото- та відеокамер.

Вибираючи такі прилади, слід орієнтуватися насамперед їх сумісність. Найдоцільніше звертати увагу на пристрої, виготовлені тим же виробником, який випустив ваш фотоапарат або камеру. Так, можна звернути увагу на акумулятори від такого виробника Meike. Він виробляє максимально якісні батареї, які одержують виключно позитивні відгуки своїх потенційних клієнтів.

Важливо звернути увагу на відгуки покупців. Вони розкажуть, наскільки якісно функціонує певна батарея, і як вона проявляється у тривалій експлуатації.

Де купити?

Інтернет-магазин « Я в шоці » пропонує покупцям широкий асортимент вибору, завдяки чому кожен бажаючий зможе підібрати для себе найбільш вдалий варіант. Також покупців порадує доступна вартість продукції.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії