Блоки дистанційного керування та тригери

Добір за параметрами
Всього 11
Бренди

Ціна
Від
до

Тип управлінняФільтри

пуль ду для вспишки фото Блоки дистанційного керування та тригери – це аксесуар, що складається з 2 деталей: приймача та передавача. Робота пристрою ґрунтується на тому, що від камери до спалаху йде радіосигнал, що дозволяє фотографу не зупиняти процес і працювати з камерою на відстані 30 метрів. Приймач встановлюється на спалах, а передавач у певний момент повідомляє його, що спалаху пора спрацювати. Завдяки цьому механізму фотограф може отримати фотографії найвищої якості, полегшити та спростити свою роботу. Тригери для спалаху використовуються найчастіше під час зйомки у великому приміщенні, що потребує додаткових джерел світла, під час студійних фотосесій або під час роботи на вулиці.

Різновиди та функції радіосинхронізаторів.

Насамперед апарат буває камерним або для студійних спалахів. Сумісність цих двох типів зустрічається на ринку, але моделі не дешеві і входять до розділу новинок. Якщо потрібний більш простий аксесуар, потрібно відразу визначитися з місцем використання.

Продукт буває з функцією тривалої витримки та з функцією спуску закривання:

  • тривала витримка. Характеризується певною швидкістю закриття та дозволяє фотографу робити максимально чіткі фото, додаючи цікаві ефекти. Тривалою вона називається, тому що триває понад 1 секунду. Наприклад, якщо використовувати її при русі транспорту і потрясти фотоапаратом в момент зйомки, то знімок вийде живим, буде чітко видно об'єкт, що рухається, але навколо нього все буде розмазано, як під час руху;
  • спуск затвора. Цей елемент зазвичай працює при натисканні кнопки фотографом. Є кілька стадій спуску: перша у разі напівлегкого натискання – камера налаштовує фокус та формує експозицію; друга, у разі повного натискання кнопки – запускає процес фотографування, тобто спускає закривання. Завдяки синхронізатору з цією функцією процеси відбуваються автоматично, без натискання.

Вибір продукту.

На питання, як вибрати кабель дистанційного керування, важко відповісти одразу. Слід розбиратися у тонкощах та нюансах фотосправи для того, щоб правильно визначитися з вибором.

Ціна цього приладу буває зовсім різною. Є як бюджетні варіанти, так і пристрої середньої ціни, а також нові моделі. Але, незважаючи на це, кожен фотограф повинен мати хоча б найпростіший звичайний ресивер. Кількість аксесуарів залежить від того, скільки спалахів працюватиме. Якщо робота відбувається у приміщенні, то одного приладу буде достатньо, оскільки у разі спрацьовування одного спалаху інші почнуть

триггер фото

роботу автоматично.

Відгуки про товар бувають різними. Найнадійніша і водночас найдешевша модель одному фотографу може ідеально служити, а іншому лише зіпсувати фото. Цей аксесуар сумісний із багатьма фірмами фотоапаратів і може похвалитися стабільною роботою. Але краще уточнити сумісність перед покупкою, щоб не витратити гроші даремно.

Загалом перевагою синхронізатора та пульта дистанційного керування є робота на відстані, яка іноді становить 100 метрів. Завдяки цьому не обов'язково, щоб спалахи були у полі зору професіонала. Ще один плюс полягає в універсальності: продукт можна використовувати як у приміщенні, так і на вулиці.

Неможливо відповісти на запитання, чи варто купувати дорогі моделі, чи можна задовольнятися апаратами з низькою ціною. Все залежить від того, де, як і скільки використовуватиметься аксесуар. У зв'язку з цим радіосинхронізатори – це дуже зручний спосіб взаємодії людини з технікою.

Де купити?

Найкраще місце для покупки Інтернет-магазин « Я в шоці ». На сайті в широкій різноманітності знайдете ресивери, радіосинхронізатори, пульти, кабелі дистанційного керування та тригери спалаху, багато іншого.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії