Аксесуари для відеоспостереження

Добір за параметрами
Всього 13
Ціна
Від
до

Обсяг пам'яті

Комплектація

Гарантія

Кількість камер

Кількість аудіоканалів

Країна реєстрації бренду

Країна-виробник товару

Гарантійний термін, міс.

Кількість відеоканалів

Віддалений перегляд

Hdmi-Разьєм

Стан товару

Роздільна здатність камер

Фільтри

аксессуары для видеонаблюдения фото У сучасному світі практично кожен власник приватного будинку, квартири, магазину, офісу та виробництва планує забезпечити високий рівень захисту приміщень та майна. Для цього і встановлюються системи відеоспостереження . На сайті Інтернет-магазину « Я в шоці » представлений великий вибір аксесуарів для відеоспостереження за доступними цінами, які можна придбати з оперативною доставкою в кожен регіон України.

Які аксесуари можна придбати у нас?

Приймачі. Усі приймачі можна розділити на великі групи:

  • пасивні - використовуються для відстаней до 400 м. Їх не потрібно підключати до мережі. Такі приймачі можна вважати частотними фільтрами, службовцями збільшення відстані передачі сигналу;
  • активні – найкраще підходять для великих відстаней до 1500 м. Пристрої обов'язково потребують окремого живлення, є модулятором та підсилювачем відеосигналу.

Устаткування також відрізняється за кількістю каналів, що використовуються.

Адаптер для відеоспостереження використовується для підключення двох або декількох компонентів в одній системі. Під час організації відеоспостереження вони використовуються для підключення кабелів для передачі відеосигналу від камер до відеореєстратора, підключення проводів до моніторів, живлення обладнання та інших потреб.

Завдяки якісному роз'єму забезпечується безперебійна робота пристроїв, що дозволяє виконувати якісну передачу зображення від відеокамер на монітори спостереження. Купити найкращі роз'єми можна на сайті магазину «Я в шоці», що працює як із великими фірмами, так і з приватними домогосподарствами.

Іноді просто організувати відеоспостереження в реальному часі недостатньо. На деяких об'єктах важливо зберігати інформацію для перегляду. У цьому випадку не обійтися без накопичувачів даних, які можуть встановлювати відеореєстратори або відразу в відеокамеру.

Накопичувачі можуть мати різний об'єм пам'яті. Від значення цього показника безпосередньо залежатиме їхня вартість. Об'єм пам'яті накопичувача вибирається залежно від необхідної тривалості відеоархіву. На сайті «Я в шоці» представлені як жорсткі диски, так і карти MicroSD. Купити накопичувач можна з оперативною доставкою у будь-який регіон України. З нами працюють як великі підприємства, і приватні домогосподарства.

Для монтажу системи відеоспостереження крім камер та іншого обладнання потрібні різноманітні аксесуари, комутаційне обладнання, кріплення. До цих елементів відноситься коробка монтажна. Від їхньої якості залежатиме безпека експлуатації проводів та всього обладнання, з якого складається система відеоспостереження.

видеонаблюдение аксуссуары фото

Основні типи розподільних коробок.

Коробки або їх ще називають комутаційні бокси – це пристрої, які є основою для монтажу відеокамери. Також цей аксесуар є контейнером для дротів та додаткового обладнання компактного розміру, такого як блоки живлення, стабілізатори, приймачі сигналу. Коробка завжди має у своєму корпусі один або кілька отворів. Вони потрібні для введення кабелю. Корпус із матеріалу високої щільності оберігає дроти та обладнання від впливу несприятливих факторів.

Муляж камери відеоспостереження - справжня знахідка в тому випадку, якщо немає грошей на повноцінну систему. Такі вироби встановлюють, щоб відлякати злодіїв. Також їх кріплять у перемішування зі справжніми камерами, щоб заощадити гроші.

Купити аксесуари для відеоспостереження можна на сайті Інтернет-магазину "Я в шоці". У каталозі зібрано виключно якісні товари від перевірених виробників за доступною ціною. Замовлення може бути надіслано Україною транспортною компанією. Постійні та нові клієнти також можуть забрати товар зі складу самостійно.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії