Дитяча пляшка для води – важливий аксесуар, особливо для малюків, яких вигодовують на сумішах від народження. Але й новонародженим на грудному вигодовуванні необхідна пляшечка – для заспокійливого чаю води. Та й старшим малюкам вона знадобиться, коли дитина ще погано вміє пити з чашки, пляшки зі звичайним шийкою. Скільки потрібно пляшок, з якого матеріалу та якого розміру, з якою соскою у батьків, особливо новоспечених, виникає безліч питань. Перш ніж купити або замовити подібні аксесуари, слід зважити все за і проти, а також дізнатися про деякі особливості різних моделей.
В інтернет-магазині «Я в шоці» представлений величезний асортимент товарів для малюків . Покупки можна здійснювати онлайн у будь-який зручний для вас час.
Головне питання, з яким стикаються батьки – які саме вибрати дитячі пляшки: скляні чи пластикові.
Скло – екологічно чистий, міцний та довговічний матеріал, стійкий до дії високої температури, його легко мити, він не фарбується їжею. Невеликий недолік – скляна пляшка досить тяжка.
Сучасний пластик (або поліпропілен) також не загрожує здоров'ю малюка. Він не містить шкідливих сполук, тому такі ємності можна стерилізувати і обдавати окропом. Вони не такі довговічні, як скляні, але ціна на них трохи нижча. Але не варто робити ставку на дешевизну: пластиковий посуд для дитини не викликає сумніву. Такий матеріал має й недоліки: він швидко дряпається, може мутніти.
Найпоширеніші обсяги – 100, 250, 500 мл. Маленькі пляшечки для води та харчування можна застосовувати від народження. Надалі слід збільшувати обсяг, оцінюючи його відповідно до апетиту малюка, що підростає. Важливою є також шкала, особливо в перші місяці життя дитини, щоб впевнено регулювати обсяг їжі та рідини. Достовірність шкали краще перевірити вдома за допомогою мірної склянки.
Що стосується форми ємності, то вона повинна бути зручною для годування, а якщо малюк вже підріс і може тримати пляшечку ручками, оптимальною і для нього. Не менш важливо, щоб форма пляшки дозволяла її ретельно вимити за допомогою йоржика.
Кришка повинна щільно закручуватися або замикатися до упору. Краще вибирати вироби із ручками.
Соски або трубочки можуть бути виготовлені із силікону або латексу. Перший варіант кращий, адже прослужить набагато довше. Оптимальною, особливо для дітей до півроку, фізіологічна форма соски, тим більше якщо дитина на штучному вигодовуванні. У соску має бути дірочка, щоб дитина не ковтала разом із сумішшю повітря і потім не страждала від кольк. До речі, є пляшечки для дітей з антиколіковою системою – резервуаром усередині пляшки. Також від форми соски залежить швидкість поглинання вмісту. Продаються стандартні соски, більш круглі, спеціальні для формування прикусу (необхідні при штучному вигодовуванні, адже сосок жінки влаштований таким чином, щоб щелепи дитини розвивалися фізіологічно правильно). Для старших дітей є силіконові трубочки. Пити з неї дитині буде простіше, ніж зі звичайної.
Крім функціональності, важливе й оформлення аксесуара, адже діти, які підростають, перетворюють на іграшки все, що їх оточує. На сайті Інтернет-магазину «Я в шоці» можна підібрати красиві пляшечки для хлопчиків та дівчаток з кришкою, ручкою або трубочкою (поільники для старших дітей, від року). Барвисті зображення, кумедні звірята, яскраві кольори - вибір досить широкий.
Для зручності одночасно потрібно мати 2–3 пляшки — для сумішей, води та чаю, рідких ліків.
Купити такі аксесуари вигідно, приємно в Інтернет-магазині « Я шокований ».