Фільтри глечика для води

Добір за параметрами
Всього 13
Ціна
Від
до

Матеріал

Тип посуду

Ситечко

Призначення комплектуючого

Типорозмір картриджа

Тип фільтруючого модуля

Жорсткість вхідної води

Ресурс фільтруючого модуляТип фільтра

Ємність для водиФільтри

кувшин с фильтром фото Фільтри глечика для води - найпростіший і доступний спосіб очищення води з-під крана в домашніх умовах. Перевага його в тому, що він мобільний та зручний у користуванні. Не потрібно викликати фахівця зі встановлення та змінювати водопровідну систему. При покупці фільтра необхідно провести не складні маніпуляції, описані в інструкції, і вже менш ніж за годину можна пити. Такий тип фільтрів найбільш популярний для дому, офісу та подорожей.

Коли вода проходить через змінний картридж, вона очищається від таких забруднень: механічних, хлорних, хлорорганічних та органічних сполук, сполук заліза та важких металів, а також видаляються солі твердості, що впливають на утворення накипу.

Як працює фільтр глечик для води. Фільтр глечик складається з двох частин: самого глека і вирви, розділених між собою картриджем. Вода набирається у верхню частину фільтра, проходить через вугілля, очищаючи її від забруднень, і стікає в нижню частину глека, де зберігається до її використання. Якість фільтрації залежить від забрудненості вхідної води, складу наповнювача та ресурсу змінного блоку. Їхній ресурс у середньому розрахований на очищення від хлору та хлорорганічних сполук об'ємом 170-300 л води.

Відмінні характеристики.

Назва говорить сама за себе, цей фільтр для води представлений у вигляді глека, об'ємом від 1,5 до 4-х літрів, залежно від кількості членів сім'ї. Деякі з них оснащені спеціальною кришкою, що захищає ємність від попадання пилу та бактерій. У спеціальній вирві, що стоїть у глечику, знаходиться на дні картридж. Після закінчення його необхідно змінювати на новий.

Необхідно вчасно замінити картриджі, інакше погіршиться ступінь очищення, смаку та характеристики рідини. Подібні фільтри для очищення води розраховані на невелику родину, що складається щонайбільше з 3-х осіб. Для великого сімейства часта заміна картриджів стане економічно невигідною.

Основні недоліки такого методу очищення - це необхідність постійної зміни картриджів, без яких вода не буде очищена, а також ступінь очищення в порівнянні з іншими способами менше.

Картриджі у своєму складі містять:

  • активоване вугілля – не дає розвиватися бактеріям та мікроорганізмам, а також нейтралізує хлор;
  • іонообмінна смола – зменшує мінералізацію та робить воду м'якшою;
  • поліпропіленове волокно – механічні домішки затримуються у картриджі.

Переваги фільтрів-глечиків – порівняно невисока вартість, а також мобільність приладу, хороше водоочищення. Їх можна брати із собою на дачу чи відпочинок. Рівень очищення залежить від ступеня жорсткості рідини та терміну експлуатації картриджа.

Як вибрати глечик.

Слід звернути увагу на кількість осіб, які його використовуватимуть: якщо для 2-х осіб буде достатній об'єм 2 л, то для 3-х і більше вже доцільно вибрати більший глечик – 3- фильтр кувшин фото 4 л. Також необхідно розуміти стан води з-під крана, щоб підібрати найкращий варіант картриджа. Всі вони комплектуються універсальними моделями для середньої жорсткості, але в процесі використання можна замінити на кращий варіант:

  • для води без солей;
  • з високим вмістом солей;
  • для видалення заліза;
  • насичують рідину магнієм.

Для комфорту багато моделей фільтрів комплексного очищення води мають лічильник ресурсу, за допомогою якого зручно визначати час заміни фільтруючого елемента. Це впливає на його вартість.

Де зробити покупку?

Найкраще відвідати Інтернет-магазин « Я в шоці ». У каталозі представлені моделі вітчизняних та зарубіжних виробників. Колірна гама та дизайнерські рішення глечиків настільки різноманітні, що кожен зможе знати свій ідеальний варіант.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії