Фотопапір

Добір за параметрами
Всього 24
Ціна
Від
до

Матеріал

Колір

Кількість листків

Форма випуску

Щільність паперу

Додаткові властивості паперу

Тип поверхні паперу

Напруга мережі

Країна виробник

Товщина (мм)

Гарантійний термін (міс)

Непрозорість паперу

Кольоровий папір



Фільтри

фотобумага фото З того часу, як плівка відійшла в минуле і на зміну їй прийшов цифровий друк, виготовити фотографії може кожен. Достатньо придбати лазерний або струменевий принтер Canon або Epson і підібрати відповідний папір . Але з цим виникають ускладнення, адже вибір величезний. Наприклад, інтернет-магазин «Я в шоці» пропонує десятки видів фотопаперу від різних виробників з доставкою по Хмельницькому та Україні. Наш огляд допоможе розібратися, який матеріал вам підійде.

Довговічна та міцна.

Головна вимога – довговічність. До того ж вона повинна чудово вбирати чорнило. Як правило, вона складається із семи шарів або навіть більше. Кожен шар виконує певні функції, наприклад, вбирає вологу, захищає від вигоряння, дарує яскравість кольорів і так далі. Чим вище кількість шарів тим щільніший лист, а відповідно вища його ціна. Найнижча густина цього матеріалу – 130 г/м². Такий папір дешевий, але він підходить лише для інформаційних буклетів, презентацій, звітів.

Типи матеріалу.

Вибираючи такий матеріал, не слід орієнтуватись тільки на бренд виробника. Звичайно, "Кенон", "Коніка", "Епсон", "Ксерокс" виробляють високоякісну продукцію, але треба відштовхуватися від її характеристик і своїх потреб.

Існують такі типи фотопаперу:

  • глянсовий фотопапір А4. Вирізняється блискучою поверхнею, коштує недорого. Надрукований на ньому знімок не розтікається при попаданні вологи, чорнило довго не вигоряє, зберігаючи насиченість відтінків. Цей матеріал використовують переважно для домашнього друку, а також для створення календарів, рекламної продукції, плакатів;
  • фотопапір матовий односторонній. На відміну від попереднього побратима, можна використовувати чорнило будь-якого типу. Вирізняється високою світлочутливістю, докладним відтворенням зображення, винятковою білизною. З такого матеріалу виробляють листівки, презентації, флаєри, буклети;
  • напівглянсова. Середній варіант між першими двома. Як і матова, вона більш приглушена, не дає сильних відблисків. Ціна на цей папір невисока;
  • атласна. Схожа на попередній варіант, але щодо відтворення кольору близька до матового. Стійка до механічних ушкоджень. Однак встановлення необхідних параметрів друку потребує професійних знань;
  • суперглянцева. На ньому друкуються яскраві та контрастні знімки. Коштує цей матеріал досить дорого, його можна використовувати лише з пігментною фарбою;
  • шовковисто-матова. Поєднує всі переваги матової та глянсової, отримала схвальні відгуки. Використовують для друку дорогих запрошень, реклами, візиток. З фото, зроблених на такому папері, вийде чудовий фотоальбом.

фотобумага Враховуємо особливості принтера.

В інструкції до принтера вказано, скільки аркушів і щільності поміщаються в лоток. Для струминного, лазерного, термосублімаційного пристроїв потрібний папір різної щільності. Як правило, цей показник становить 150-300 г/м2.

Також враховують те, яким чорнилом потрібно заправляти картридж. Якщо принтер взаємодіє виключно з пігментним чорнилом, йому підійде лише матовий папір. Якщо пристрій працює на водорозчинному, як Кенон, краще зупинитися на глянцевому матеріалі.

Тільки розібравшись з перерахованими вище факторами, слід визначитися з іншими особливостями паперу (магнітний, самоклейка, фотопапір 10х15).

Де купити?

Бажаєте створити сімейний фотоальбом, надрукувати якісну брошуру – відкрийте каталог Інтернет-магазину « Я в шоці ». Широке розмаїття вибору дозволить підібрати найбільш вдалий варіант. Вартість товарів вас приємно порадує, можете купити необхідну кількість, не витрачаючи при цьому багато грошей.

Чекаємо на покупки якнайшвидше.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії