Гастроємності

Добір за параметрами
Всього 73
Ціна
Від
до

Колір корпусу

Кришка

Матеріал кришки

Підходить для миття в посудомийній машині


Внутрішнє покриття

Використання мікрохвильовки

Наявність ручки

Грати-ГрильФільтри
Показати ще 13 товарів

гартоемкости фото Гастроємності купити за вигідною вартістю ви зможете на сайті Інтернет-магазину "Я в шоці". Приготування їжі, її зберігання та хороша подача потенційному споживачеві – справжнє мистецтво, яке потребує як професійного посуду, так і кулінарної майстерності. Маючи спеціальне обладнання , можна надати готовим стравам презентабельного вигляду, забезпечити оптимальні умови зберігання та подачі з максимальним блиском.

Гастроємності дозволяють фасувати їжу великими партіями для розміщення на вітринах, зберігати їх у морозильній камері чи холодильнику. При цьому не потрібно перекладати страви в інші ємності, що значно скорочує час для миття посуду, оптимізує вільне місце в холодильнику. Тому купити гастроємність прагнуть супермаркети, мережі швидкого харчування та ресторани.

Різноманітність матеріалів

Гастроємності виготовляються з різних матеріалів: пластику, нержавіючого металу, полікарбонату. Металеві контейнери підходять для приготування їжі, але їх рідко використовують через незручності та високу вартість. Більш доступні за ціною та практичні – посуд пластиковий та з полікарбонату. Їх можна використовувати в теплових та холодильних вітринах, на лініях роздачі, стелажах, професійній кухні. Вони легкі, довговічні та зручні.

Купити гастроємності

Купити гастроємності чорні та прозорі.

У нас ви зможете купити гастроємності чорні та повністю прозорі. Форма – стандартна прямокутна, що дозволяє застосовувати їх у будь-якому обладнанні будь-яких виробників. На професійній кухні кафе та ресторанів такі контейнери вважаються незамінним посудом, який витісняє на задній план незручні миски та каструлі, недовговічні пластикові лотки.

Нержавіюча сталь – зносостійкий матеріал, що має відмінну теплостійкість і ударну в'язкість, саме тому вироби з нього не схильні до побутових механічних пошкоджень. Контейнери використовують у температурному діапазоні від –40 до +100С°. Найчастіше їх можна побачити у кафе швидкого харчування, їдальнях та супермаркетах у вітринах з готовою їжею.

Гастроємності з нержавіючої сталі мають привабливий зовнішній вигляд і дозволяють добре розмістити готові страви на вітрині.

Контейнери з полікарбонату не призначені для приготування, але для зберігання, транспортування та презентації готових страв. Завдяки високій термостійкості вони можуть використовуватися в мікрохвильових печах для підігріву. Матеріал повністю екологічний, не виділяє на їжу будь-яких шкідливих елементів. Готові страви зберігаються в них довше, ніж у пластикових, матеріал жиро- та вологостійкий, не вступає в реакцію з кислими середовищами.

гастоемкость ото

Розміри гастрономічної ємності та особливості використання

Розміри контейнерів стандартні практично всім виробників. На вибір у нашому каталозі представлені всі види форм та розмірів. Велика кількість ресторанів та кафе набувають їх комплектів у різних розмірах, щоб мати можливість максимально зручно та економічно використовувати вільний простір вітрини. Перевага таких лотків полягає в їхній універсальності та доступній ціні, адже це основні якості для будь-якої організації, що спеціалізується на харчовій промисловості.

Куди за покупками?

Купити гастроємності полікарбонат у нас ви зможете за максимально низькими цінами, адже наша компанія є незалежним виробником такої продукції, що гарантує складання справедливої та лояльної цінової політики. Вони прикрасять вашу вітрину, підкреслять майстерність шеф-кухаря та естетичну красу страви, сприятимуть її якісному зберіганню.

Робіть замовлення в Інтернет-магазині « Я в шоці » – оптимізуйте процес зберігання та презентації готових страв із мінімальними витратами.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії