Графічні монітори

Добір за параметрами
Всього 38
Ціна
Від
до

МатеріалФільтри

графический монитор фото Сучасна комп'ютерна техніка здатна задовольнити потреби кожного користувача. Поруч із комп'ютерами, планшетами особливе місце посідає графічний монітор. Що це таке, для чого він потрібен, як правильно зробити вибір, поговоримо далі докладніше.

Навіщо він потрібен і що це взагалі таке?

Багато хто плутає графічні монітори і планшет або зовсім, вважають, що це один і той самий пристрій. Подібна думка вкрай хибна. Головна відмінність між цими пристроями полягає в тому, що монітор – самостійна техніка. Щоб побачити намальовану картинку, зберегти її, виправити ескіз не потрібно підключення до іншої техніки. А ось планшет без підключення до комп'ютера не можна використовувати. Якщо простіше говорити, то планшет – це своєрідна клавіатура, яка допоможе створювати малюнок у цифровому форматі.

Графічно монітор – це пристрій для безпосереднього створення малюнків, графіків та інших інженерних рішень. Нема чого малювати в графічних програмах мишею або малювати на папері, а потім це оцифровувати. Краще заощадити час та робити це за допомогою графічного монітора. Це досить компактний пристрій, який можна взяти із собою, якщо звикли багато подорожувати, любите працювати у парку, малювати краєвиди з натури.

Цей пристрій стане в нагоді дизайнерам, фотографам, архітекторам, художникам та всім іншим професіям, які постійно працюють із зображеннями та графікою. Але це не межа, такий пристрій можна використовувати просто для малюнків любителів.

Кожен може придбати графічний монітор під свої потреби та фінанси.

Як завжди, пристрій існує у великій кількості різних варіантів, серед яких неважко загубитися з вибором.

Ключові параметри, на яких варто припинити свою увагу:

  • потрібно вирішити, яка площа робочої поверхні буде оптимальною для вас. Аматорські планшети часто мають розмір формату А6 або А5, професійні – вже мають робочу поверхню великого формату для зручності роботи з ним, плюс збільшена чутливість до натискання пера та його нахилу. У каталозі Інтернет-магазину «Я в шоці», можете вибрати моделі з наступною діагоналлю: 24, 32, 43, 55, 65, 75, 86 дюймів
  • який тип цього пристрою вам потрібен. Виходячи з їхнього умовного поділу на офісні (міні-планшети, які використовуються в більшості випадків для рукописних підписів в електронних документах), аматорські (для особистого користування, для малювання), професійні монітори (можна малювати прямо на екрані, що і відрізняє монітори від іншої) графічної техніки)
  • ну і вибрати виробника, вартість, і зовнішнє рішення.

У каталозі нашого Інтернет-магазину « Я в шоку » знайдете продукцію таких відомих брендів, як: монитор графический фото

  • Huion
  • Parblo
  • Uniview

Що стосується розширення, пропонуємо до уваги наших покупців такі варіанти: 1920x1080, 3840x2160. Все залежить від того, яку мету переслідуєте, наскільки складні малюнки плануєте створювати.

Ось, у принципі, й усі основні критерії вибору графічного планшета.

Серед широкого розмаїття можете підібрати моделі, які складаються з монітора та пера, а також з додатковими аксесуарами, такими як рукавичка. До того ж пропонуємо вибрати моделі з динаміком, що кілька разів спростить роботу з пристроєм.

Куди вирушить за покупками.

Найкраще місце для цього Інтернет-магазин « Я в шоці », де у різноманітності представлені графічні монітори для малювання. Ми надаємо повну гарантію, яка може діяти від одного до двох років. Наявність гарантії допоможе вам переконатись – наші товари максимально якісні, надійні.

Перед покупкою вже докладніше можна порадитись з менеджером, який допоможе вибрати найкращий варіант.

Бажаємо відмінного вибору та творчих успіхів!

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії