Графічні планшети

Добір за параметрами
Всього 58
Ціна
Від
до

ГарантіяФільтри

планшет графический фото Якщо ви вирішили купити графічні планшети для малювання, то враховуйте діагональ та роздільну здатність екрану, градації натискання та інші технічні характеристики. Ви намагалися малювати мишкою? Неслухняний і незручний спосіб, особливо коли потрібна точна робота. Тому для створення малюнків від руки на комп'ютері необхідний цей пристрій. Він корисний художникам, ілюстраторам та фотографам, які обробляють свої знімки.

Вибір розміру робочої області

Принцип роботи полягає у використанні пера на чутливій до нього робочій поверхні. Розмір цієї області залежить від габаритів, які має графічний планшет, так:

 • Найменший розмір А6 обійдеться дешевше. Однак малювання на такій області потребує постійного збільшення картинки. Через це може знадобитися більше часу для створення шедевра. Така модель підходить для робіт без високої точності та деталізації.
 • А5 дозволяє малювати, не турбуючись постійною зміною зуму. Точності достатньо для використання в поєднанні з маленьким та середнім екраном комп'ютера
 • Для роботи з монітором великої діагоналі вибирайте графічний планшет розміром А4. У такій моделі збільшується точність роботи. Ви можете вивести на екран фотографію, комфортно обробити її
 • Великі габарити А3 використовуються в інженерних роботах. На такому пристрої можна займатися моделюванням та проектуванням масштабних об'єктів. Значна робоча область дозволяє зручно створювати креслення

До того ж у нас є дитячі планшети для відточування навичок малюків.

Які параметри впливають на вибір?

планшет графический фото Із робочою областю розібралися, а що з другою складовою? На точність та передачу впливає тип пера, який використовується у роботі. У деяких моделях передбачено цілий набір наконечників різної товщини та форми.


 • Так, бувають звичайні, з м'якого пластику, та пружні з більш щільною текстурою. Деякі вважають найкращими жорсткі наконечники, які дають відчуття роботи з дерев'яним пером. Підпружинені моделі мають невелику пружинку всередині стрижня. Через це можна використовувати різні типи натискання. Використання комплекту наконечників дає додатковий комфорт під час роботи на поверхні.
 • На точність передачі руху пера впливає градація натискання. Параметра в 1024 рівнів достатньо для комфортного опрацювання фото, роботи з векторними об'єктами. Високий показник дозволяє максимально точно передати натискання наконечника на екрані. Ви можете купити дошку для малювання із градацією 2048 рівнів. Це є актуальним для професійного використання художниками.
 • Дозвіл показує точність зчитування інформації. Цей параметр вказує на густину точок на 1 дюйм. Чим більший рівень, тим точніше передається штрих на поверхню. Стандартна роздільна здатність 2540 пікселів на дюйм. Для високої точності позиціонування пера виберіть модель 5080 DPI.

Різним може бути як технічні характеристики, але зовнішній вигляд планшета. У нашому каталозі можна вибрати моделі таких кольорів:

 • бежевий
 • червоний
 • синій
 • бузковий
 • чорний

Також різною може бути комплектація. У комплекті до планшета може йти не лише стілус для малювання, а й рукавичка. Завдяки її наявності малювати буде набагато зручніше.

Де здійснити покупку

На сайті Інтернет-магазину " Я в шоці " представлений каталог моделей графічних планшетів. Ви можете порівняти ціни графічних планшетів та вибрати відповідний варіант за параметрами. У нас знайдете продукцію найпопулярніших брендів, серед яких Huion, Parblo, Supretto. Звертайтеся до менеджера для замовлення товару, що сподобався! Ми здійснюємо доставку по всіх містах України. Можете бути впевнені – всі товари з каталогу є максимально якісними, до того ж ми надаємо повну гарантію на всі позиції.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії