Добір за параметрами
Всього 335
Ціна
Від
до

Гарантійний термінОб'єм

Ширина

Висота

Довжина ручки

РозмірПотужність, Вт

Довжина робочої частини

Прогумована рукояткаРіжучий елемент

Довжина, м


Телескопічна ручка


Страна

Загальна вага

Ширина, мм

Марка сталі

Твердість

Висота, мм


Напруга, В

Гарантія, міс

Мінімальна партія замовлення, шт

Офіційна гарантія

Маса нетто, кг

Тип рукоятки

Країна виробник

Вага, кг)

Країна реєстрації бренду

Країна-виробник товару

Вага в упаковці, кг

Ean

Ширина в упаковці (см)

Твердість робочої частини

Довжина різального полотна

Призначення пили (ножовки)

Потужність двигуна, кВт

Діаметр волосіні, мм

Ріжуча система

Ширина зрізу, мм

Гарантійний термін (міс)

Довжина леза ножа, см

Товщина робочої частини лопати, мм

Товщина металу ручки, мм

Розташування зубів

Довжина ручки, см

Довжина зуба, мм

Матеріал пили

Мішок насадка

Обробка поверхні

Кут обрізки

Для гілок, мм

Тип кромки

Довжина мотузки, см

Діаметр різання гілок

Диаметр веток,ммВысота, м
Фільтри
Показати ще 60 товарів

инструмент для огорода фото Або в саду чи на городі наші гарні дівиці та добрі молодці не лише гуляють, а й працюють. Життя саду та городу циклічне, як і зміна сезонів, навесні потрібні одні інструменти , влітку інші, а восени і ті, що навесні, і ті, що влітку та ще кілька своїх власних. Отже, по порядку – спочатку ми приїжджаємо на дачу і нам треба...

Садовий інструмент для розпушування та підготовки ґрунту

Навесні перед посадкою город потрібно розпушити. Робити це потрібно, поки земля ще досить волога після сходу снігового покриву, але не прилипає до лопату. При весняній обробці потрібно одразу розбити всі великі грудки та брили, і розрівняти землю бороною або граблями. Це допоможе «закрити» максимум вологи для коріння підірваних культур. Для обробки невеликої ділянки достатньо купити пару лопатей, граблів і сапку, а інший інвентар купувати вже в міру необхідності. Для великих площ вже варто задуматися про придбання мотоблоку чи культиватора.

Садовий інструмент для розчищення садових кущів та дерев

Крім городів на присадибних ділянках, дачах України неодмінно росте хоча б кілька яблунь, вишень та кущів смородини чи малини. А квіти – це ще одна стихія, якій присвятили себе тисячі господарок. Щоб ваш сад виглядав привабливо, приносив чималий урожай, його потрібно регулярно проріджувати, обрізати старі гілки, згрібати листя, що опало, робити інші садові роботи. А садівникам-селікціонерам потрібен зручний та функціональний секатор, який і на ювілей садівникові подарувати не соромно. Ще, для обрізки саду добре придбати невелику ножівку, сокиру та драбину. Все це можна замовити в інтернеті або купити у звичайному магазині садового інвентарю.

Устаткування для підживлення добривами

Удобрювати ґрунт на дачній ділянці та підгодовувати самі рослини можна різними способами. Серед приватних домовласників і дачників все більшої популярності набувають спеціальні контейнери – садові компостери.

Техніка для саду та підготовка до зимівлі

Восени землю скопіюють або орють на зяб. Це означає, що в результаті повинні залишитися великі брили та борозни, щоб увібрати максимум вологи від осінніх дощів та сніготанення. Перед прибиранням садового інвентарю на зберігання, очистіть його від прилиплої землі, при необхідності заточіть, на відкриті металеві ділянки нанесіть мастило (наприклад, солідол) для захисту від іржі.

Рубати, колоти, розщеплювати колоди та дрова – для цього необхідні сокири та колуни. Застосовують їх для чищення та припасування колод, вирубування пазів, заглиблень та інших дерев'яних деталей.

Лезо класичного інструменту набагато вже, а край ширший у порівнянні з колуном.

инструмент для сада фото Посадити розсаду, перекопати сад чи город, прибрати сніг – все це важко зробити без лопати: штикова, чиста, для снігу… Як вони виглядають? Де яку застосувати? Скільки вони коштують?

Вартість залежить від матеріалів:

  • з нержавіючої сталі - надійні, д