Добір за параметрами
Всього 3237
Ціна
Від
до

Гарантійний термін

споживана потужність

КолірТип кріплення

Призначення

номінальна потужність

Загальна кількість конфорок

Кількість відділень

Конструкція

Захист від перегріву

Частота

Виробник


Діаметр, см

Висота, см

Довжина, см

Підсвічування

Діаметр внутрішній

Діаметр зовнішній

максимальна потужність

Діаметр основи

Кількість режимів

Особливість кольору


Подарункова упаковка

Тип корпусу

В упаковці

Довга

Кількість кольорів

Місткість

Захист від перевантажень

Діаметр горловини


Кількість електричних конфорок

Ступінь захисту IP

Колба

Тип запальнички

Ліхтарик

Особливість запальнички

Ширина, см

Кількість трубок/шланг

Висота чаші


Наявність дозатора

Гарантія, міс

Внутрішній діаметр

Довжина, мм

Номінальна вихідна напруга

Допустима пікова потужність

Номінальна вхідна напруга

Тарілка

Країна виробник

Форма вихідної напруги

Мінімальна робоча температура навколишнього середовища

Максимальна робоча температура довкілля

Глибина чаші


Висота калауда


Діаметр калаудаДовга мундштука

Матеріал трубки/шлангу

Спосіб подачі газу

Діаметр мундштуку

Довжина конектора

Довжина мундштуку

Довжина грані

Матеріал калауда

Штук в упаковці

Загальна довжина, см

Гарантійний термін (міс)

Кількість світлодіодів, шт

Висота шахти, см

Діаметр блюдця, см

Діаметр горла колби, см

Діаметр колби, см

Діаметр чашки (чілім), см

Діаметр шахти, см

Довжина мундштука, см


Довжина щипців, см

Клапан продування

Матеріал блюдця

Матеріал мундштуку

Змінний ковпачок мундштуку

Діаметр отвору під шлангу, мм

Довжина підвіски, см

Тип кріплення до мундштука

Довжина петлі, см

Увімкнення підсвічування

Персональний знімний ковпачок

Форма мундштука

Кількість аналогових виходів

Кількість аналогових входів

Захист від розряду акумуляторної батареї

Діаметр блюдця
Фільтри
Показати ще 60 товарів

кальяны фото Кальяни можна придбати вже повністю зібраними чи частинами та зібрати. Одні виробляються зібраними, інші збираються в магазині, треті можна зібрати з деталей за індивідуальним бажанням.

Перед вибором слід визначитися, навіщо він призначатиметься. Використовуються для дому або для роботи, для довгих подорожей, подарунка. Вважається, що чим тепліший дим, тим більше шкоди він завдає. Тому в якісному виробі температура диму охолоджується до потрапляння у легені людини.

Якщо речовина проходить через шахту два або три метри, охолодження вже не потрібно. Для цього часто використовуються додаткові елементи: відділення для льоду під чашу з тютюном, подовжена шахта, крижані пакетики, додавання холодної рідини або льоду в колбу, довгий шланг або частинки охолоджувальні в мундштуку. Ці елементи можна комбінувати або використовувати окремо.

Основні складові.

Найважливішою частиною є шахта. Китайські виробники роблять вузьку шахту, тому потрібно докласти чималих зусиль, щоб набрати диму, і водночас отримати задоволення. Якісні виробники є єгипетські, американські моделі.

Від довжини залежить ступінь охолодження. Чим більша довжина, тим холодніший продукт. Маленькі прилади вважаються декоративними, тому немає функції охолодження чи фільтрації диму. Шахта має бути не менше ніж п'ятдесят сантиметрів. У верхній частині під чашкою розташована ємність для льоду. Для зручного використання розширення на кінці розташовується на відстані двох або трьох сантиметрів від самого краю.

Якісним матеріалом виготовлення вважається нержавіюча сталь та алюміній. Важливо, щоб внутрішня частина не була пофарбована або покрита хромом, оскільки при застосуванні фарба облазить і зашкодить здоров'ю людини, потрапляючи в легені. Зовнішня обробка може бути будь-якою.

Через клапан виходить зайвий дим із колби, цим можна зробити кальян легшим. Без цього елемента не обійтись жодному виробу. При виборі колби слід враховувати тип кріплення. З'єднання відбувається завдяки різьбленні або щільній перекладці. Перший варіант підходить для моделей, що випускаються повністю зібраними.

Від габаритів залежить кількість води та вихідного диму. Бувають різні форми. Чаша прогріває тютюн, від чого залежить якість куріння. Часто застосовується зовнішнє кріплення. Вирізняють три основні групи: класичні глиняні, фанел, силіконові.

Перший різновид має від чотирьох до шести отворів, нагрівають не сильно і мають невеликі розміри. Фанел відрізняється від класичного, наявністю всього одного отвору, розташованого всередині. Тютюн лягає між двома бортиками. Силікон має такі переваги: легко відмивається та містить достатню кількість тютюну. Якщо вибрати якісного виробника, то куріння буде безпечним.

кальяны и аксессуары фото

Шланг має бути довгим – від двох до трьох метрів. Виділяють одноразові, що не піддаються миття, і миються. Найбільш популярні силіконові, які мають ряд переваг: можна легко мити, не вбирають запахи та смаки, довговічність. Ущільнювачі використовуються у таких цілях: з'єднання шахти з колбою, чашею або шлангом. Якщо використовується чаша з силікону, наявність ущільнювача не обов'язково.

Витратні матеріали.

Важливими складовими є вугілля, тютюн та фольга. Від тютюну залежить смак. Бувають різні мікси, які можна використовувати вже готовими або застосовувати інгредієнти окремо та вигадати свій смак.

Вугілля найкраще вибирати пресований кокосовий, який не шкодить здоров'ю. Можна розігріти на звичайній плиті протягом п'яти чи десяти хвилин. Необхідно прогріти вугілля рівномірно, щоб усі сторони встигли стати червоним.

Найкращі кальяни та аксесуари можна підібрати в Інтернет-магазині «Я в шоці».

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії