Холлофайбер універсальний

Добір за параметрами
Всього 6
Бренди

Ціна
Від
до

КолірФільтри

холофайбер шарик фото Одним із кращих синтетичних матеріалів, що використовуються в різних сферах діяльності, є холлофайбер універсальний. Зовні він схожий на синтепух, але відрізняється пористою структурою. Це нетканий матеріал, що складається із порожнистих синтетичних волокон. Наповнювач для подушок та ковдр зарекомендував себе завдяки здатності утримувати тепло. Це ідеальне рішення виготовлення різних видів зимового одягу.

Як сировина виступають розплавлені пластикові гранули, що видуваються через спеціальні трубки. Волокна застигають у вільному падінні під час проходження через камеру, що охолоджує.

Де застосовується холофайбер.

Область використання холофайбера велика. Його з успіхом застосовують для виготовлення:

  • м'яких меблів;
  • іграшок;
  • верхнього одягу;
  • постільних речей.

З огляду на структуру цей об'ємний матеріал не тільки добре зберігає тепло, але й використовується для будівництва шумоізоляції. Такий холлофайбер виготовляють у вигляді плит, що закладаються в міжстінний простір. Матеріал допоможе утеплити балкон чи весь будинок.

У меблевій промисловості використовується щільний та надійний матеріал, що зберігає форму. Враховуючи призначення це рулонний та листовий холлофайбер.

Для виготовлення іграшок ідеальним наповнювачем вважається варіант у кульках. Утеплювач у рулонах певної товщини підійде для пошиття одягу.

Завдяки порожній структурі матеріалу його можна набивати щільно. Це ідеальний варіант формування великих іграшок, оскільки їм просто заповнити великий простір. Кульки-холофайбери тримають форму і при зминанні швидко повертаються у вихідну позицію.

Враховуючи екологічність матеріалу, в процесі експлуатації він не виділяє в атмосферу токсичних сполук, тому підходить для набивання дитячих іграшок та застосовується для пошиття верхнього одягу. Крім того, він не є джерелом алергії. Допускається контакт холлофайбера для речей із лагідною дитячою шкірою.

Легкий та недорогий утеплювач дозволяє зробити куртки та пуховики комфортними та практичними. Вироби слід акуратно прати в машинці-автоматі, вони не бояться деформації та зберігають зовнішній вигляд. Очищення проводять на делікатному режимі та низьких температурах. При цьому не використовуються агресивні миючі засоби або відбілювачі. Сушіння виконують, час від часу струшуючи виріб, щоб запобігти утворенню грудок. Дороге приладдя краще здати в хімчистку.

Найчастіше холлофайбер виступає наповнювачем для подушок та ковдр. У ньому не розмножуються пилові кліщі та хвороботворні мікроорганізми. Це оптимальне рішення для людей із чутливою шкірою. Постільні речі ідеально підходять для вагітних і дітей.

Найкращий наповнювач – холлофайбер для покривал.

Головною перевагою наповнювача є гіпоалергенність. Це ідеальний варіант для набивання.

холофайбер фото Враховуючи легкість матеріалу, вироби з ним мало важать та зручні в експлуатації.

Постільні речі, верхній одяг, іграшки з холлофайбера виготовляються в стандартних розмірах і в залежності від типу наповнювача мають різний рівень жорсткості.

З огляду на властивості холлофайбера, він не комкуется і не звалюється, забезпечуючи максимальний комфорт під час використання. Вироби будуть служити довгі роки, не втрачаючи форми та якісних характеристик.

Крім того, вироби відмінно пропускають повітря, що сприяє випаровуванню вологи, тому це найкращий варіант для літа. У процесі експлуатації їх можна прати, а вартість наповнювача холлофайбер дозволяє зробити вибір кожному бажаючому.

Де купити?

Інтернет-магазин « Я в шоці » пропонує широкий вибір вибору, завдяки чому зможете купити те, що потрібно саме вам.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії