Сигналізація для дому

Добір за параметрами
Всього 16
Ціна
Від
до

Наявність GPS-модуля

Частота передачі

робоча напруга

Тип монтажу

додаткові характеристики
Розміри, мм

Країна реєстрації бренду


Країна-виробник товару

Дальність дії

Горизонтальний кут детектування

Вертикальний кут детектування

Гарантійний термін, міс.

Наявність GSM-модуля

Стан товару

Об'єкт детекції

Вид сигналізаціїФільтри

сигнализация для дома фото Охоронна сигналізація дозволяє своєчасно визначити дії зловмисників, появу різних негативних факторів (води, диму тощо) та своєчасно відреагувати на ситуацію. Це дозволяє убезпечити себе від різних явищ. Для того, щоб спати спокійно і не турбуватися про своє житло, потрібна надійна охорона. На сьогоднішній день існує бездротова сигналізація, так і провідна. Це обладнання можна встановити практично у будь-яке приміщення. Ця система також включає різні датчики.

Сучасна система: різновиди пристроїв.

Залежно від типу монтажу це обладнання може бути:

  • настінним;
  • у підрозетник;
  • накладним.

Система може використовувати різні сенсори. Вони можуть бути інфрачервоними, ультразвуковими, мікрохвильовими та ін. Охоронна система в залежності від об'єкта детекції може розпізнавати:

  • відкриття;
  • вода;
  • чадний газ;
  • дим;
  • рух;
  • розбиття.

Охоронна сигналізація для будинку використовує датчики руху, які спрацьовують при фіксації руху на об'єкті, що охороняється. Судячи з відгуків та оглядів, найбільш поширеними є інфрачервоні. Така охоронна система може бути встановлена як на вулиці, так і всередині приміщення. Крім того, може включати лінійні і об'ємні датчики руху. Перші здійснюють сканування області, що у полі дії пристрою. Об'ємні моделі сканують об'єкт і в похилих площинах.

Крім цього, охоронна система може бути оснащена спеціальними датчиками, що реагують на розбиття (вікна, двері), що відстежують звук, який з'являється у випадку, якщо скло розбивається. Також існує модель у квартиру з двопороговими датчиками. Спочатку вони здійснюють аналіз звуку удару по склу, а після його дзвону.

Крім того, охоронна система може використовувати пристрій, що реагує на відкриття. Таке обладнання працює із магнітним контактом. Як тільки з'єднання розмикається, сигнал тривоги подається. Для забезпечення комплексного захисту на віконні отвори рекомендується встановлювати пристрої для детекції розбиття та відкривання.

Бездротова сигналізація для будинку може використовувати датчики появи води, чадного газу, диму, підвищення температури або вологості допомагають відстежувати появу несприятливих та небезпечних умов у приміщенні (у тому числі пожежа, затоплення, надмірне нагрівання тощо).

охрана дома фото

Завдяки подібній техніці можна виїхати на кілька днів, наприклад гості, на відпочинок, у відрядження, при цьому не бояться, що відкритий кран, вікно, не вимкнена праска нароблять лиха.

Чому варто зробити покупку на сайті Інтернет-магазину "Я в шоці"?

В інтернет-магазині «Я в шоці» здійснюється продаж безлічі різноманітних гаджетів. Віртуальний каталог « Я в шоці » включає широкий асортимент вибору смарт-пристроїв, серед яких особливо популярна сигналізація. Можете купити сигналізацію для квартири, яка повністю відповідає параметрам. Таким чином, для кожного покупця доступна охоронна сигналізація, яка є найкращим варіантом з урахуванням усіх його вимог. Крім того, ціна на таке обладнання цілком доступна кожному. У нас можна купити сигналізацію недорого.

Також інтернет-магазин «Я в шоці» дає можливість прочитати відгуки, а також порівняти та вибрати бездротову сигналізацію, яка підійде саме вам.

Сплатити покупку можете будь-яким зручним для вас способом. Слід сказати, кожна з каталогу сигналізація отримала гарантію. Також у нас можна замовити та купити сигналізацію з доставкою кур'єром, поштою або забрати його самостійно у пункті видачі у вашому місті. Крім того, наш Інтернет-магазин дає можливість купити товар з доставкою до будь-якого міста України.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії