красота и здоровье фото У світі зовнішній вигляд людина має велике значення. Щоб виглядати належним чином, потрібно доглядати за собою, а для цього вам знадобиться косметика для краси та здоров'я.

Що таке ніша?

Косметика для краси та здоров'я помітно відрізняється на тлі іншої продукції. Вона ефективніша за засоби мас-маркету, але має нижчу і безпечнішу для самостійного користування концентрацію активних речовин, ніж професійні продукти. Втім, на цьому її особливості не закінчуються.

Вся продукція догляду за тілом відрізняється такими характеристиками:

  • контроль безпеки. Щоб потрапити на полиці, засіб має пройти багато етапів клінічних перевірок фахівцями різного профілю. Якість та безпека таких продуктів підтверджені міжнародними та державними сертифікатами, копію яких можна запросити у виробника;
  • активні складові. Якщо класична косметика спрямовано підтримку краси шкіри, космецевтична покращує її здоров'я з допомогою високої концентрації активних компонентів. Саме вони дозволяють отримати помітний результат уже за кілька тижнів;
  • висока проникність. Аптечні продукти зазвичай є низькомолекулярними. Тобто вони складаються з дуже дрібних частинок, які легко проникають у глибокі шари шкіри та діють зсередини;
  • безпечний склад. Завдяки ретельним перевіркам і високим вимогам космецевтичні засоби мають дуже хороший склад. Вони не містять агресивних хімічних компонентів, шкідливих консервантів та антибіотиків. Не дивно, що з підвищеною чутливістю шкіри зазвичай купують спеціалізовані кошти;
  • поділ на серію. Оскільки продукція спрямована на вирішення конкретної проблеми шкіри, кожен виробник ділить свої кошти за серіями відповідно до призначення: лікування акне, зменшення чутливості, відновлення захисного бар'єру, жіноча або чоловіча косметика. Це допомагає зрозуміти, який саме продукт слід вибрати для комплексного догляду.

Косметика: як правильно вибрати та користуватися.

Коли бажаєте вибрати продукти самостійно, допоможе інформація від виробника. Виберіть кілька брендів, які викликають довіру та підходять за ціновою категорією та знайдіть їх офіційні сайти. Ретельно ознайомтеся з наявними лінійками та за описом спробуйте зрозуміти, яка з них вирішить вашу проблему. Також можна використовувати спеціальні програми від деяких брендів: вони визначають недоліки шкіри та призначають коригуючий догляд за фото.

Перші засоби жіночої косметики, які варто купити – це гель, молочко чи пінка для очищення та крем чи гель для зволоження. З їхньою допомогою ви зможете забезпечити шкірі базовий догляд, який поступово відновить здоровий баланс, нормалізує стан та забезпечить основу для подальших дій. Для корекції недоліків типу глибоких зморшок, акне, пігментації або

косметика по уходу фото

захворювань шкіри слід придбати активну сироватку, тонер чи спеціальну мазь. Щоб уникнути побічних реакцій, починайте з мінімальної концентрації активних речовин і поступово підвищуйте її, доки не побачите потрібний результат.

Окреме місце займає декоративна косметика. Це туш, пудра, губна помада та тональний крем. Загалом, все те, що використовується для нанесення повсякденного макіяжу.

Головне правило догляду за шкірою – не зашкодити. Іноді надлишок догляду може так само погіршити стан, як і його відсутність, тому слід дотримуватись міри.

Догляд та парфумерія – ще одна ніша у косметології. Сюди варто віднести не лише парфуми, а й туалетну воду.

Де купити?

Все дуже просто. Для цього варто відвідати Інтернет-магазин " Я в шоці ". Серед широкого розмаїття знайдете те, що саме вам потрібно.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії