LCD планшети для записів

Добір за параметрами
Всього 1
Бренди

Ціна
Від
доФільтри

лсд планшет фото Одним із найпопулярніших товарів серед художників та дизайнерів є LCD планшети для записів. Ця портативна техніка призначена для введення намальованих від руки об'єктів у комп'ютер. Завдяки цьому такі вироби є відмінними помічниками для обробки фотографій та редагування різних видів графіки. При цьому перед тим, як прийняти рішення про те, який саме вибрати пристрій для записів, слід звернути увагу на деякі особливості цих гаджетів. Сьогодні кожен бренд графічних планшетів для записів пропонує покупцям безліч різноманітних варіантів.

Критерії яким має відповідати техніка для записів:

  • якісна сенсорна панель. Графічний монітор цього типу повинен точно розпізнавати кожен дотик. При цьому він повинен забезпечувати ефективну роботу з прислоненою або піднятою долонею;
  • розрізняти різні типи дотиків. Це може стосуватися пристрою для записів будь-якої цінової категорії;
  • швидкість роботи та комфорт. Гаджет повинен мати зручне розташування кнопок. Також важливо звернути увагу на їх кількість, а також можливість їхнього індивідуального налаштування. Від гнучкості даної системи залежить комфортність роботи з таким гаджетом;
  • мобільність. Графічний планшет для малювання повинен дозволяти працювати не тільки на звичайному робочому місці;
  • перо, що працює від електромагнітного резонансу. Таке перо не потребує заряджання акумулятора. При цьому чутливість даного пера має бути не менше 4096 рівнів. У свою чергу, робота з пером з меншою чутливістю може бути досить важким.

Типи виробів.

LCD writing tablet складаються з пера та самого девайсу. Головним інструментом введення інформації є перо, оскільки воно передає на пристрій усі ваші дії. Ви можете натиснути на панель гаджета або близькість до екрана вручну. Крім того, у таких пристроях курсор на екрані переміщається в режимі реального часу в те місце, куди направляєте перо на моніторі для запису. Курсор на комп'ютері повторює всі рухи пера поверхнею графічного планшета для малювання. Сьогодні існує кілька типів малюнок, кожен із яких має свої особливості.

До моделей першого типу відносять аксесуари, які підходять для введення випадкової графічної інформації. Такі аксесуари виконані у форматі А6 з мінімальним набором усіх необхідних функцій, які можуть знадобитися для роботи з графікою. Такі пристрої укомплектовані пером, а в деяких моделях спеціальною мишкою.

3Д планшети для малювання другого типу є мініпланшети. До цієї категорії належать і так звані цифрові блокноти. Аксесуари цього типу виконані у вигляді папки планшет для рисования фото формату А4. Такі моделі будуть працювати від вбудованих акумуляторів та забезпечені пам'яттю на кілька десятків сторінок рукописного тексту.

До девайсів третього типу можна віднести пристрої, які є результатом високоефективного поєднання планшета та монітора. Ще такі гаджети називають "монітор-планшет" або інтерактивний блокнот для нотаток. Такі пристрої можуть похвалитися високою роздільною здатністю, а також чутливим стилусом. Виведення зображення в таких виробах для малювання здійснюється на тому ж дисплеї, за допомогою якого воно вводиться. Таке обладнання використовують дизайнери, фотографи та художники.

Чому варто зробити покупку в «Я в шоці»?

В інтернет-магазині " Я в шоці " здійснюється продаж широкого асортименту різних моделей графічних планшетів для малювання. При цьому каталог включає планшет дитячий, наприклад, у вигляді жаби.

Вартість техніки із віртуального каталогу знаходиться на доступному рівні.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії