Меблеві каркаси, ніжки та опори

Добір за параметрами
Всього 87
Ціна
Від
до

Матеріал

Гарантія

Матеріал стільниці

Матеріал основи

Кількість опор


Висота столу

Можливість регулювання висоти столу

Кількість ламелей

Відстань між ламелямиМатеріал ламелей

Висота каркасуФільтри
Показати ще 27 товарів

каркас для мебели фото Напевно, кожен із нас чув таку фразу: диявол ховається у дрібницях. А якщо ми говоримо про меблі, то якість виробів вимірюється не тільки матеріалом, з якого виготовляють столи, стільці, тумбочки і комоди. В першу чергу рівень якості ми визначаємо по фурнітурі, зокрема за якістю ніжок, опор, каркасів . Саме від того, наскільки доречно і правильно підібрані, здавалося б, такі незначні елементи, як напрямні, петлі або ніжки-опори для меблів залежать і загальні враження, і фортеця, і, звичайно, функціональність.

Згадаймо про будь-які меблі, з якими ми стикаємося в процесі життя. Що спочатку починає ламатися? Полотно дверцят? Полички? Ні! Насамперед після певного часу починаються збої у роботі саме фурнітури. Саме тому наш інтернет-магазин і сфокусувався на продажах меблевої фурнітури, у тому числі опор або ніжок.

Здавалося б, така незначна деталь, навіщо взагалі їй приділяти якусь увагу?! Але саме від якості припасування ніжок залежить експлуатаційна надійність, стійкість до пошкоджень, і, нарешті, загальний рівень естетизму.

Інтернет-магазин « Я в шоці » пропонує вам універсальні ніжки для дивана у найширшому ціновому діапазоні з різних видів металу та пластику.

Що ж, давайте без зайвих вступів перейдемо до питання. Які опори ми можемо запропонувати вам сьогодні і які ніжки для ваших меблів ви можете зараз знайти у нас у продажу.

Меблеві опори - які краще вибрати

«Я в шоці» пропонує безліч різних варіантів, які ви зможете використовувати як опори для тумб, комодів, табуретів, шаф, пеналів, поверхорок та інших елементів модульних і корпусних меблів. У вашому розпорядженні меблеві опори з оцинкованого та нікельованого металу, алюмінію, нержавіючої сталі, міцної жорсткої пластмаси.

Пропонуємо такі моделі:

  • ніжки для журнальних та ліжкових столів різної висоти, форми та діаметру, у тому числі квадратні, прямокутні та круглі форми;
  • ніжки та опори для столу різної висоти, форми, діаметра;
  • пластикові та металеві ніжки-опори з функцією регулювання висоти;
  • металеві ніжки-опори для ліжок, крісел, диванів та інших м'яких меблів;
  • дизайнерські ніжки-опори.

У нашому каталозі ви зможете знайти різні моделі. Будь-який дизайн, інтер'єрні рішення та смакові уподобання!

Також у нас представлені каркаси для столів. Їх можна придбати не лише тоді, коли старий каркас зламався, а якщо хочете змінити інтер'єр.

Чому купівля в «Я в шоці» – це вигідно

опора для стола фото

Ми реалізуємо меблеву фурнітуру тільки від перевірених виробників, які використовують виключно якісні витратні матеріали та обладнання. Кожна ніжка, неважливо, вилита із сучасного супер міцного пластику чи металу – це результат ювелірної роботи. Купуючи меблеві ролики в нашому інтернет магазині, ви можете бути впевнені в тому, що точність відповідності їх розмірів підігнана до міліметра.

А найголовніше те, що меблеві ніжки-опори, які ви можете знайти в нашому інтернет-магазині, здатні витримати велику вагу та великі навантаження. Вони не зламаються під натиском і не розхитуються за кілька місяців, як це часто буває з меблевою фурнітурою від неперевірених виробників.

В інтернет-магазині «Я в шоці» ви можете знайти найрізноманітніші дизайни для заміни однієї ніжки-опори, що зламалася, або відразу всіх. Крім того, якщо ви робите меблі своїми руками з натурального дерева та металу, у нас ви можете знайти опорні стійки, меблеві шасі, ніжки для столу в будь-якому дизайнерському виконанні.

Консультація щодо асортименту, продажу – оперативна доставка для мешканців будь-якого населеного пункту на території України!

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії