Мобільні модеми

Добір за параметрами
Всього 2
Бренди

Ціна
Від
до

Гарантія

Ємність акумулятора, мАг

Стандарт WI-FI

Приват ОЧ


Максимальна швидкість з'єднання, Мбіт/с

Vodafone

Lifecell

Трімоб

Peoplenet

Можливість підключення зовнішньої антени

Тип антени

Інтерфейси

Інтерфейс

Київстар

Інтертелеком

Наличие разъема под внешнюю антенну
Фільтри

мобильный модем фото На сьогоднішній день Інтернет користуються практично всі. Він значною мірою розширює функціонал різних мобільних пристроїв і комп'ютерів, тим більше багато можливостей цих гаджетів вимагають підключення до мережі. Проте дротовий чи мобільний інтернет доступний не скрізь. Саме для таких ситуацій призначений 3G-модем . Даний гаджет є мініатюрним гаджетом, за допомогою якого ви зможете отримати доступ до інтернету. Головним для більшості покупців є питання – на які параметри слід звернути увагу під час виборів?

Популярні різновиди.

Найчастіше користувачі просто губляться у різноманітності моделей, що ускладнює процес вибору оптимальної моделі. Усього існує два види мобільних модемів:

  • модем;
  • Wi-Fi роутер.
  • модем

Такий тип гаджетів призначений для користувачів, які працюють із ноутбуком. 3G модем зовні дуже схожий на простий компактний флеш-накопичувач, але забезпечує доступ до інтернету. У цей девайс вставляється SIM-картка оператора мобільного зв'язку. Найчастіше такі моделі відрізняються досить низькою вартістю, але швидкість інтернету в них теж невелика.

Такі моделі стануть оптимальним вибором для користувачів, яким просто потрібен доступ до Інтернету для виконання найпростіших завдань, таких як перегляд веб-сторінок, спілкування в соціальних мережах або надсилання електронних документів.

3G Wi-Fi роутер.

Пристрої даного типу є 3G модемами, але з можливістю роздачі бездротового інтернету по Wi-Fi. Моделі цього виду модемів відрізняються досить високою швидкістю інтернету – до 42.2 Мбіт на секунду. Якщо вам потрібна більш висока швидкість з'єднання, краще придбати 4G модем. Швидкість інтернету в таких пристроях досягає 100 Мбіт за секунду вище. Крім того, 3G модем з Wi-Fi забезпечить комфортний перегляд фільму або невелику розмову зі Skype.

З іншого боку, під час виборів модема слід враховувати можливість підключення зовнішньої антени. Вона дозволяє збільшити швидкість Інтернету в кілька разів навіть у найвіддаленішому від «цивілізації» куточку країни, де жоден із можливих стандартів зв'язку (CDMA 800mHz, CDMA 400mHz, GSM) не показує високих значень.

Також важливо враховувати, що при використанні модему в портативних комп'ютерах він може споживати багато енергії, тим самим швидко розряджаючи акумулятор ноутбука. Саме тому для переносних пристроїв краще використовувати модеми, які споживають мало енергії, але мають високу швидкість прийому і передачі даних.

Пропонуємо своїм клієнтам придбати продукцію таких відомих брендів як:

  • Alcatel;
  • Huawei;
  • ZTE.

модем фото Товари цих виробників користуються чималим попитом, оскільки це чудове співвідношення ціни та якості. Найчастіше такі вироби обирають мандрівники. Техніка дозволяє підключитися до Інтернету в будь-якому куточку. Врахуйте, що чим далі перебуваєте від цивілізації, тим потужнішим має бути техніка.

Переваги придбання товарів на сайті Інтернет-магазину «Я в шоці».

Інтернет-магазин « Я в шоці » має широкий асортимент кишенькових Wi-Fi роутерів, що дозволить вам підібрати найбільш слушне рішення для домашнього, офісного використання. За потреби наші консультанти допоможуть вам підібрати потрібну модель. До кожної позиції прикріплено докладний опис, де вказано характеристики, потужність техніки, завдяки чому зробити вибір буде дуже просто. Також є реальні фотографії товарів. Ви можете самостійно забрати роутер для дому в точці видачі, замовити доставку на пошту, на домашню адресу.

Можете вибрати один із найбільш підходящих варіантів. Робимо доставку в будь-який куточок країни.

Вартість товарів також вас приємно порадує. Впевнені - залишитеся задоволені покупкою.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії