Модеми-маршрутизатори adsl+wifi

Добір за параметрами
Всього 29
Ціна
Від
до

Гарантійний термін

живлення

Матеріал корпуса

Довжина шнура

Клас пристрою

Тип антени

Стандарт з'єднання

Швидкість з'єднання


Кількість антенІнтерфейс підключення до Інтернету (WAN)

Режим мосту

Можливість встановлення поза приміщенням

Розміри, мм

Стандарт WI-FI

Максимальна швидкість з'єднання, Мбіт/с

Країна виробник

Передача даних

Підтримка двох діапазонів

Сила струму

Номінальний струм


Робоча температура, °C

Можливість використання на вулиці

Можливість нічної зйомки

Детектор руху

Живлення

Кут огляду, °

Вага, г

Тип антени

Веб-інтерфейс

Довжина шнура живлення, см

Частота, GHz

Вхідна потужність

Кількість LAN портівКількість WAN портів


Стандарт бездротового зв'язку

Швидкість WI-FI, Mbit/сек, доБезпека WiFi

Світлодіодний індикатор

Батьківський контроль

Гостьова мережа

Шифрование WPA, WPA2Фільтри

модеи фото Від типу роутера залежить площа інтернет-покриття вдома, стабільність, швидкість з'єднання та інші показники. Тому важливо знати, якими бувають маршрутизатори, їх призначення, які характеристики слід звертати увагу, здійснюючи підбір пристрою, щоб покупка порадувала.

Види роутерів.

Умовно ці пристрої поділяються на п'ять основних типів:

  • ADSL – використовується для підключення через лінію ADSL.
  • Ethernet (FTTB) – підключаються до мережі через кручену пару.
  • CPON/CEPON/PON – підключаються до пасивних оптичних мереж PON через мережевий оптичний шнур.
  • 3G – забезпечує доступ до бездротового інтернету через мобільні мережі (телефон).
  • Універсальний – підключається до кількох джерел мережі (найчастіше Ethernet (FTTB) + 3G або ADSL + Ethernet (FTTB)).

Роутери будь-якого типу пропонує інтернет-магазин "Я шоку". Каталог сайту містить фотографії, опис, відгуки, ціни на кожну модель. Можна замовити товар онлайн, а забрати – у найближчому до вас супермаркеті мережі. Там же здійснюють офлайн-продаж пристроїв.

Технічні характеристики.

Відштовхуючись від технічних показників, рекомендується використовувати роутер стандарту зв'язку 802.11ac, що підтримує швидкість від 1,3 гігабіт/с. Але має високу вартість. Отже, якщо вимоги до швидкості невисокі можна зупинитися на стандарті 802.11n. Бюджетний модем цілком здатний забезпечити здійснення повсякденних угод.

Проте вказана в інструкції швидкість – максимальна. Насправді вона виявляється втричі нижче. До того ж, якщо доведеться підключати морально застарілий гаджет, на якому стоїть повільний адаптер, ви не оціните високошвидкісний бездротовий інтернет, точніше, його можливості.

Також пам'ятайте, що побутові електроприлади, роутери у сусідніх квартирах створюють перешкоди роботі вашого маршрутизатора. Як правило, ці пристрої працюють на частоті 24 ГГц. Тому рекомендується встановити пристрій, частота якого 5 ГГц. Але старі ноутбуки, комп'ютери, гаджети теж не потягнуть це з'єднання.

Враховуйте кількість антен та місце їх розташування. Внутрішня не дасть такої потужності сигналу як зовнішня. Портативний модем із вбудованою антеною рекомендується встановлювати, коли домашня мережа працює лише в межах кімнати чи однокімнатної квартири. Для великих площ, де є купа перешкод, краще купити роутер із однією або більше антен.

Враховуйте програмні функції.

У кожному пристрої передбачена своя унікальна «прошивка»:

  • для кожної моделі;
  • для лінійки моделей.

У першому випадку раціональніше використовуються ресурси, але «прошивку» потрібно через певний термін оновити, оскільки виробник «прикручує» новий функціонал, усуває баги попередніх версій. Іноді підтримка ПЗ старої моделі не здійснюється. Тоді невдовзі доводиться відмовлятися від його використання.

вайфай модем фото Така ситуація неможлива, якщо програмне забезпечення випускається для цілої лінійки пристроїв. Так що такий варіант покупки вважається функціональнішим.

Це основні параметри вибору роутера. Є й інші нюанси, які слід враховувати за особливих вимог до пристрою.

Чому варто купити WI-FI роутери у нас?

В Інтернет-магазині « Я в шоці » ви можете знайти та купити репітер для Вай Фай за приємною ціною. Знайдіть найкращі пропозиції на якісні бездротові підсилювачі та ретранслятори у нашому каталозі.

У нас представлені популярні бездротові підсилювачі та ретранслятори. Підказки онлайн-консультанта допоможуть обрати бездротові подовжувачі та ретранслятори, які ви шукаєте, за найнижчими цінами.

До того ж надаємо гарантію на продукцію, тому у разі виявлення шлюбу несправності можете повернути, обміняти покупку. Доставка можлива у будь-який куточок країни.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії