Оплата
Полюбляєте елегантні та майстерні вироби для кухні? Тоді Вас не залишатимуть байдужими блюдця відомого чеського бренду G.Benedikt.
Серія Optimo виконана з особливим увагою та турботою з найкращих матеріалів. Це якісна та довговічна фарфор. Посуд із такого матеріалу буде радувати Вас не один рік, адже він міцний до сколів та тріщин. Тарілки мають діаметр 14 см. Вони будуть ідеальною підставкою для філіжанки еспресо. Розпочинайте своє ранок з бадьорої кави та гарного посуду. Також у таких тарілках можна подавати маленькі десерти. Стримана естетика блюдець доповнити будь-який інтер'єр та підніме Ваш настрій.
Очищення посуду дуже просте, тому що ці блюдця можна мити в посудомийній машині, що спрощує догляд за ними. Також можна використовувати в мікрохвильовій печі.