Купити комутаційні шнури слід для створення слаботочних кабельних систем локальних та глобальних мереж. Якість сигналу, що передається в них, безпосередньо залежить від властивостей і надійності електропроводу. Багатожильні кабелі у внутрішній проводці можна прокладати з малими радіусами заокруглень.
Найповніший асортимент кабелів та інших супутніх матеріалів для побудови мереж представлений на сайті. Тут можна не тільки вибрати необхідний patch cord за прийнятною ціною, але й заощадити час на пошуки, скориставшись фільтрами.
Патчкорд використовується для підключення однотипних пристроїв між собою. Це може бути комп'ютер, маршрутизатор або свитч. По з'єднувальним кабелям між приймальними пристроями проходять кросовані сигнали. Таким чином, значно розширюється функціонал підключених пристроїв.
Категорії патч-кордів розрізняються за своєю структурою та технічними характеристиками. Найбільш популярно 5е, що відповідає основним стандартам СКС. Удосконалений варіант цієї категорії – 6-та, незамінна для складних структурних кабельних систем серверів та в телекомунікаційних установках.
Ці дроти також характеризуються швидкістю передачі: 5е забезпечує передачу 100 Мбіт/с, а 6-та дає можливість налагодити мережне підключення зі швидкістю 10 Гбіт/с – це переважно промисловий зразок. Він відрізняється вищим рівнем захисту від електромагнітного випромінювання, що нейтралізує всілякі перешкоди.
Сполучні кабелі для Інтернету вищої категорії характеризуються ще вищою швидкістю передачі та структурними параметрами. Для звичайного користувача де вони представляють особливого інтересу, оскільки застосовуються лише у великих мережах, якими передається великий обсяг інформації.
Усі патч-корди також відносяться до того чи іншого типу:
Щоб з'єднати групи комп'ютерів, використовується шнур RJ-45 на обох кінцях, довжина якого не перевищує 5 м (тільки якщо вам не потрібно облаштувати мережу в open space з великою площею). Використовуйте прямий (для з'єднання роутера та ПК) або кросовий (для з'єднання двох ПК між собою) шнур.
Існує технічний спосіб, що дозволяє отримати нестандартну довжину кабелю мережі. Відміряєте необхідну довжину, а кінці обтискаються конекторами. Якщо ж потрібна стандартна довжина, можна обійтися покупкою готового дроту, обладнаного двома конекторами. Конектори також продаються окремо.
Якщо потрібно підключити обладнання, розташоване на невеликій відстані, використовується кабель LAN (Local Area Network). Вирізняють кілька категорій (від 1 до 6). 1 - 4-я категорії вже застаріли і не використовуються, а про 5-й та 6-й ми писали вище. Варіантів Ethernet-проводу також декілька:
Інтернет-магазин " Я в шоці " ідеальне місце для покупки. Правильно підбирайте категорію, щоби не переплачувати за те, що не знадобиться. Чітко визначайте довжину, оболонку кабелю для роутера та матеріал жили. Правильно підібрані характеристики – запорука високого рівня працездатності мережі.