Пістолети пневматичні CO2

Добір за параметрами
Всього 156
Ціна
Від
до

Тип боєприпасів

Кількість зарядів


Калібр

Початкова швидкість

Довжина ствола


Запобіжник

додаткові характеристики



































































































































Фільтри
Показати ще 60 товарів

пистолет пневматичесский фото Хтось стріляє з пневматичного пістолета по мішенях, а хтось цінує якісні копії вогнепальної зброї, що при цьому діють. Інші купують револьвери під патрон Флобера, маючи схильність до барабана. Спробуємо докладно розглянути особливості вищезгаданих видів зброї , щоб і ви змогли визначитися зі своїм вибором.

Пневматичні пістолети від «Я в шоці»

Пневматичний пістолет для стрільби як метальний склад використовує газ - стиснене повітря або вуглекислий газ.

Стріляють пневматичні пістолети сталевими кульками або легкими (близько 0,5 г) свинцевими кулями. Останні виходить точніше, але легко деформуються, тому не можна використовувати кілька разів.

Стовбур може бути гладким або нарізним, що обумовлює тип боєприпасів, що використовуються. В Україні найбільш популярні пневматичні пістолети калібром 4,5 мм – на них не потрібен дозвіл.

Дорогі моделі зазвичай виготовляються з якісних та довговічних матеріалів. Якщо в якості прототипу вибрано вогнепальний зразок, важливо забезпечити схожість з оригіналом.

У бюджетних моделях нерідко використовуються легкі сплави та пластик. Для корпусу та ненавантажених деталей це цілком прийнятно, чого не скажеш про ударно-спусковий механізм, який відчуває підвищені навантаження. При покупці звертайте увагу на заявлений ресурс деталей.

Типи механізмів

Найпопулярніший тип механізмів у пневматичних СО2 пістолетах – газобалонний. Такі пістолети як метальна речовина використовують зріджений вуглекислий газ у спеціальному одноразовому балончику, який зазвичай міститься в рукоятці.

Перед першим використанням балончик проколюється спеціальним вузлом і пістолет готовий до стрілянини. Більше ніяких додаткових операцій, крім заряджання боєприпасами, не потрібно.

Недоліки газобалонної системи: необхідність купувати балончики, неминуче поступове падіння тиску в проколотом балончику.

Такі пістолети не люблять зиму - за низьких температур потужність пострілу відчутно знижується. Разом з тим, поки є рідка фаза в балончику, забезпечується стабільний тиск.

У газобалонних пневматичних пістолетах з барабаном з функцією blowback частина газу з балончика приводить у дію автоматику, завдяки чому при кожному пострілі автентично рухається затвор і створюється певна віддача.

Набагато рідше зустрічаються пружинно-поршневі пістолети – вони стріляють за допомогою попередньо стиснутої пружини.

пневматика фото

У цей момент куля або кулька вкладаються в казенну частину ствола, вона повертається у вихідне положення. При натисканні на спусковий гачок пружина розпрямляється і штовхає поршень, який стискає повітря. Останній і забезпечує рух кулі у стовбурі. Деякі досить потужні моделі потрібно зводити кількома переломами.

Переваги таких пістолетів - простота, надійність, всеїдність у плані куль і невисока ціна. Ніяке додаткове обладнання їм не потрібне, хіба що не завадить циліндрична накладка на ствол у вигляді глушника, що полегшує процес зведення.

Для стрільби пневматики будь-якого типу використовують сталеві кульки або свинцеві кулі.

Перші найчастіше використовуються для розважальної стрілянини, балістика у них на невисокому рівні. Як правило, вони багатозарядні - кулі зберігаються в рядному магазині, де зазвичай розміщується балончик.

Серед газобалонних «повітрях» є багатозарядні револьвери. Балончик у них міститься в ручці - більше розмістити його ніде. Для кульок або кульок є спеціальні адаптери-фальшпатронів.

Купити якісні, надійні пневматичні пістолети можна в Інтернет-магазині « Я в шоці ». У нас знайдете різні моделі: це ПМ, вальтер чи револьвер.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії