Рахункові машинки та детектори валют

Добір за параметрами
Всього 9
Ціна
Від
до

Кількість швидкостей роботи

номінальна потужність


Тип харчування

Номінальна напруга

Кількість кишень


Наявність

Максимальна швидкість рахунку


Мінімальна швидкість рахункуВид детекції


Швидкість рахунку (банкнот/хв)

Фасування банкнот по пачках

Механізм подачі

Функція підсумовуванняФільтри

счетная машинка фото Лічильник грошей необхідний для тих, хто має щодня справу з великими сумами. Дане обладнання здатне рахувати з великою швидкістю і має багато переваг. Лічильник - він же машинка для рахунку грошей суть і принцип від назви не змінюється. Придбати таку техніку з гарантійним обслуговуванням за найкращими цінами ви можете у нашому Інтернет-магазині «Я в шоці».

Види та принцип роботи лічильників.

Залежно від принципу функціонування може бути:

  • вакуумними;
  • із ролико-фрикційним механізмом.

Найчастіше використовується модель з ролико-фрикційним механізмом. Принцип пристроїв полягає в наступному:

  • портативні (кишенькові);
  • офісні;
  • професійні;
  • банківського рівня.

Залежно від завдання купити техніку для купюр можна відштовхуючись від певних факторів. Купити портативні лічильники ідеально для мобільного або оперативного використання за відсутності мережі 220В. Вони компактні, зручні та прості у використанні. Безумовний плюс кишенькових різновидів – їхня мобільність та можливість використовувати в будь-яких умовах. Більшість рішень оснащується детектором валют. Найбільш поширений тип перевірки – ультрафіолетова детекція. У більш серйозних пристроях використовується детекція магнітних міток (MG), металізованою стрічкою (MT), інфрачервона детекція (IR). Наявність різних видів перевірки на автентичність дають можливість виявляти фальшивки навіть високого класу. Крім цього, використовуються також детекції за густиною (вона ж детекція здвоєної, позначається як SD) і детекція за розміром (у деяких випадках здатна не вистачати рвані гроші, в деяких випадках іншого номіналу).

машинка для денег фото Офісні пристрої відрізняються відносно невисокою ціною, при цьому можуть мати розширені характеристики. Подібні різновиди купюрозрахункової техніки можуть здійснювати перевірку на фальшиву валюту, а також можливість калькуляції за номіналами. Купити офісний варіант можна для завдань, розрахованих на щоденні навантаження кілька годин на день. Вони можуть відрізнятися завантаженням, яке може бути вертикальним або горизонтальним. Тип завантаження також багато в чому визначає ємність техніки. Типи з вертикальним завантаженням вміщують від 100 до 300 банкнот, залежно від моделі. Рішення ж з горизонтальним завантаженням здатні вміщувати до 700 банкнот також в залежності від модифікації. На цей фактор слід звертати увагу залежно від завдання чи активності експлуатації пристрою.

Професійні моделі лічильників грошей передбачають дуже активну роботу до безперервного перерахунку протягом дня. Подібного рівня пристрою можуть перераховувати змішану пачку банкнот і визначати номінал. Професійні варіанти, вони ж банківські можуть використовуватися практично у будь-яких сферах. Використання подібних пристроїв можливе як для великих навантажень, так офісної діяльності. Плюс використання цих різновидів – суттєве прискорення процесу. Додаткова можливість даних виробів – це перерахунок як змішаної пачки, і купюр одного номіналу з отриманням загального результату. При цьому повністю виключається влучення в пачці одного номіналу купюр іншого номіналу, навіть якщо вони однакові за розміром (як, наприклад, у доларах). Це не тільки полегшує і прискорює роботу, але суттєво економить кошти.

Де купити?

Чи знадобилися сучасні машинки для перевірки грошей? Тоді Інтернет-магазин « Я в шоці » стане справжньою знахідкою. Ми – відмінне поєднання високої якості, широкого асортименту вибору та доступної вартості всіх позицій. Якщо у вас виникнуть будь-які питання, можете поставити їх нашим консультантам. Вони радо прийдуть на допомогу.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії