Штрих-код – особливий набір смуг або геометричних фігур, що несе інформацію, яку може вважати сканер для роздрібної торгівлі, а потім надати розшифровані дані до системи. Найчастіше код несе в собі інформацію про продукт, його вартість і доступні акції. Також за штрих-кодом можна визначити країну виробництва продукту. Крім прямокутників різних пропорцій та співвідношень, деякі штрих-коди містять і цифрове маркування.
Види сканерів за технологією сканування.
Саме цей тип було винайдено першим. В основі його технології лежить відображення зображення сканер штрих-коду на матрицю пристрою. Спочатку на код потрапляє світло сканера, потім він уловлює відображення та відправляє відскановані дані до системи. Світлодіодні сканери мають як переваги, так і недоліки.
Переваги:
Недоліки:
Це більш сучасний варіант, який відрізняється від попередника технологією підсвічування. Як випливає із назви, замість світлодіодів використовуються лазери.
Переваги:
Недоліки:
Тут використовується інша технологія розпізнавання коду. Важливо, що пристрій може сканувати будь-які коди навіть під кутом. Сутність сканування полягає в тому, що сканер робить зображення коду, яке згодом обробляється у спеціальній програмі.
Провідний сканер підключається до каси, терміналу або комп'ютера за допомогою одного з таких інтерфейсів:
Що стосується радіосканерів, вони можуть використовувати для підключення до системи або бездротову мережу Wi-Fi, або з'єднання Bluetooth. Важливо відзначити, що для стабільного обміну даними між бездротовим промисловим сканером штрих-кодів 1 С та з'єднаним обладнанням має дотримуватися певна відстань. У випадку з Bluetooth-сканерами воно досягає 10 метрів, для Wi-Fi-сканерів радіус дії трохи збільшений.
Великий вибір сканерів представлений у нашому інтернет-магазині « Я шокований ». При купівлі ми надаємо: