Світлофільтри UV

Добір за параметрами


Фільтри
У цій категорії немає товарів для відображення.
Наші менеджери зможуть Вам допомогти.

068 837-75-50   066 605-33-64
093 016-57-13   0 800 330 730

Що вам необхідно?

фотофильр Хоча цифрові камери чудово справляються з багатьма функціями, ультрафіолетовий фільтр для об'єктиву застосовується досі, і настав час відмовитися від нього ще не настало. Існує багато характеристик, які слід враховувати при покупці такого пристрою. Але в будь-якому випадку для підбору цього аксесуара знадобиться така характеристика, як діаметр (мм):

  • 5;
  • 49;
  • 55;
  • 58;
  • 72.

Ультрафіолетові. UV-фільтри покращують баланс білого кольору у бік збільшення "теплих" тонів. Ні для кого не є секретом, що ультрафіолет співвідноситься з довгою хвилею, яку можна скоригувати шляхом пропуску через лінзу.

Ультрафіолетовий світлофільтр.

Під час роботи, особливо, якщо активна зйомка фототехніка часто падає. У разі падіння основний удар приймає фільтр, тим самим виконуючи захисну функцію. Але це не єдина їхня функція:

  • світлофільтри UV – забезпечують захист від ультрафіолету, збільшують контрастність;
  • Skylight – коригують блакитний колір, посилюють контрастність, фото пом'якшуються.

Варто купити ультрафіолетовий світлофільтр для об'єктива, що має захисні властивості, тобто два в одному. Без такого захисту не рекомендується використовувати техніку, оскільки об'єктив коштує дорого, набагато простіше замінить фільтр. Протирати, на відміну об'єктиву, його можна будь-якою тканиною, не побоюючись подряпин.

Вплив на фото якість.

Використовувати фільтр потрібно лише в тому випадку, якщо виникла така потреба, оскільки вони можуть зіпсувати гарний кадр. Це відбувається через появу додаткового шару скла, що сприяє спотворенню кольору, появі відблисків у великій кількості, через відображення всередині скла.

Догляд.

Найважливіший елемент камери – об'єктив. Без нього це просто тушка, яку можна і потрібно іноді замінити. А об'єктив необхідно берегти як зіницю ока. Тому для того, щоб захистити свій апарат за допомогою фільтрів, протирайте камеру мікрофіброю. Для того щоб зберегти фотоапарат від плісняви, в чохол потрібно покласти мішечки з силікагелем.

Вибір.

Світлофільтр має оправу, що виготовляється з латуні або алюмінію. Перший варіант хороший тим, що він не прилипає до алюмінієвої оправи об'єктива. Другий відрізняється зносостійкістю. Аксесуари для фото та відеотехніки можуть бути накладними та накручуючими. Накладні можна застосовувати до будь-якої камери, вони гнучкі, але для їх фіксації потрібні спеціальні пристрої. Світлофільтри, що нагвинчуються, з'єднуються надійно і герметично. Але недоліком є необхідність підбору фільтра за розміром об'єктива, який не завжди має таку характеристику, як діаметр. Ця величина знаходиться у діапазоні від 46 до 82 мм. Якщо фільтр не підходить за розміром, можна придбати, встановити додаткові перехідні кільця.

Вибір виробника – важливий момент при покупці аксесуарів. Виробник, що добре себе зарекомендував – гарантія якості товару. Слід звернути увагу на бренди:

  • PowerPlant; фотофильтр фото
  • Sunline;
  • UKC.

Не варто гнатися за дешевими пристроями. Необхідно пам'ятати, що знімки можуть бути зіпсовані, а відновити їх не вдасться. У магазинах фототехніки України можна купити ультрафіолетовий світлофільтр для об'єктива, ціна якого влаштує найвибагливішого фотографа.

Де зробити покупку?

Якщо поставили це питання – відповідь очевидна. На сайті Інтернет-магазину « Я в шоці ». Широка різноманітність вибору дозволить підібрати фотоаксесуари під будь-який тип фото чи відео техніки.

Вся продукція, представлена на сайті, сертифікована, а значить можете бути впевнені в її високій якості, а також у тому, що фотографії вийдуть відмінними.

Вартість товару нижча ніж у конкурентів. До того ж постійним покупцям пропонуємо всілякі акції, знижки, що робить покупку ще вигідніше.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії