Тонометри

Добір за параметрами
Всього 21
Ціна
Від
до

Матеріал

Вага

Підсвічування дисплея

Тип елементів живлення


Артикул

Габарити

Точність виміру +/-

Індикатор аритмії (Технологія PAD)

Мінімальний діапазон вимірювання пульсу

Максимальний діапазон вимірювання пульсу

Кількість батарейок


Країна реєстрації бренду

Країна-виробник товару

Індикатор підвищеного тиску

Висота дисплея

Ширина дисплея

Тип комплектуючої деталі

Розмір камериФільтри

тонометр домашний фото Тонометри – домашні медичні прилади, призначені для вимірювання артеріального тиску. Такий пристрій має бути в кожному будинку не тільки у людей похилого віку, адже зміни тиску є ознаками багатьох патологічних станів. Якщо ви хочете купити якісний апарат , в «Я в шоці» можна знайти потрібний засіб для домашньої аптечки.

Різновиди техніки.

Залежно від принципу роботи тонометри бувають трьох типів:

  • механічними. Подібними пристроями вимірюють тиск медики в більшості лікарень. Пристрій включає манжети для стиснення артерії, грушу, яка дозволяє накачувати повітря, фонендоскоп за допомогою якого можна слухати серцевий шум і циферблата манометра. Такі прилади відрізняються точним вимірюванням тиску, надійні, не вимагають сторонніх джерел живлення та мають доступну ціну. Механічні вироби підійдуть медикам, які не часто вимірюють тиск. А ось для людей похилого віку, які живуть окремо і мають проблеми зі слухом, вони будуть не найкращим вибором. Крім того, ці прості пристрої можуть бути складні в освоєнні новачками, які не мають досвіду роботи як з такими пристроями, так і з вимірюванням тиску в принципі;
  • напівавтоматичні. Це середнє між автоматичними та механічними. Для виміру тиску вручну потрібно лише закачувати манжету грушею. Решта пристрою робить сама, а результати вимірювань виводяться на екран. У напівавтоматичних моделей практично немає обмежень, ці компактні та прості прилади зручні в роботі, вони недорогі та мають тривалий час автономної роботи;
  • автоматичний тонометр. З їх допомогою можна швидко і точно виміряти тиск, до того ж вони мають низку додаткових корисних функцій. Пристрої працюють без участі людей – достатньо натискання кнопки. Манжета кріпиться на плече чи зап'ястя. Перший варіант вважається найбільш універсальним і підходить для людей різного віку. Головне - правильно надягати плечову манжету, це забезпечить повноцінне перетискання всіх великих судин у ліктьовій ямці і, відповідно, більш точні свідчення. Тонометри на зап'ясті створені спеціально для спортсменів і людей, які ведуть активний спосіб життя, не страждають на серйозні серцево-судинні захворювання.

При виборі автоматичних та напівавтоматичних тонометрів звертайте увагу на зручність керування та читання екрану.

тонометр фото Розміри манжети та тип живлення.

Це один із найважливіших критеріїв вибору техніки для вимірювання АТ. Манжета фіксується до передпліччя або зап'ястя, тому їхній діаметр є головним критерієм вибору при замовленні. Так, манжетами діаметром до 22 см оснащуються дитячі та зап'ясткові моделі, 22-36 см є найбільш поширеним обхватом, з яким виробляють основну частину тонометрів, а понад 36 см – ідеальний варіант для людей з повними руками. варіанти з універсальними манжетами підходять як дорослих, так дітей.

Механічні тонометри не вимагають джерел живлення, а для автоматичних та напівавтоматичних моделей потрібно замовити 2-4 батареї. Автономні рішення, на відміну від мережевих, універсальніші, оскільки можуть використовуватися в подорожі, наприклад. Універсальний варіант – прилади з комбінованим живленням: від мережі та від батарей.

Зручна опція в електронних тонометрах – акумулятори, що перезаряджаються, з живленням від USB, які входять в комплект.

Вибираючи розумний фітнес-браслет, звертайте увагу на його матеріал, також не забувайте перед покупкою уважно прочитати опис, переглянути огляди та рейтинги.

Де купити?

Щоб замовити надійний тонометр найкраще звернеться до Інтернет-магазину « Я в шоці ». У нас знайдете широкий вибір вибору, а також доступні ціни на всі позиції.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії