Варильні поверхні

Добір за параметрами
Всього 196
Ціна
Від
до

Тип міксера

Дисплей

Тип ваг

Функція автовимкненняВаріант встановлення


Варильна поверхня

Загальна кількість конфорок
Терморегулятор

Таймер

Звуковий сигнал

Кількість температурних режимів

Захист від перегріву

Клас енергоспоживання

Кількість індукційних конфорок


Захист від дітей


Кількість електричних конфорок


Тип електрозапалювання


Кількість газових конфорокРозташування конфорок


Тип електричних нагрівачівЕлектрозапалюванняГаз-Контроль конфорок


Автоматика закипання

Індикатор залишкового тепла


Ширина ніші для вбудовування
Глибина ніші для вбудовуванняДизайн "Доміно"

Кількість двоконтурних конфорок

Дизайн ДоміноФільтри
Показати ще 60 товарів

варочная поверхность фото Варильна поверхня є практично на будь-якій сучасній кухні. Вона вбудовується в стільницю, завдяки чому посідає мало місце, особливо в порівнянні з традиційним варіантом. Широкий асортимент вибору моделей, що відрізняються за дизайном, кольором, розміром та функціональністю, завдяки чому можете підібрати пристрій під будь-яку кухню, незалежно від стилістики виконання, площі приміщення та особливостей планування.

В інтернет магазині "Я в шоці" знайдете плити на будь-який смак. Ми надаємо гарантію та сервісну підтримку від виробника абсолютно на всі позиції.

Різновиди варильних плит та їх особливості.

Варильні поверхні між собою розрізняються за такими критеріями:

  • тип;
  • розмір;
  • матеріал виготовлення;
  • функціонал.

На сучасному ринку вбудована техніка буває газовою, електричною та комбінованою. Електричні панелі поділяються на дві групи – класичні та склокерамічні. У першому випадку модель оснащується традиційними конфорками «млинці», усередині яких розташовується нагрівальний елемент. У склокераміці нагрівальні елементи розташовані під склокерамічним листом. Доглядати таку техніку в рази простіше, тому що робоча поверхня абсолютно рівна.

Електричні та газові варильні поверхні випускаються у п'яти стандартних типорозмірах – 30, 45, 60, 70 та 90 см завширшки. Завдяки чому можете вибрати найкращий варіант. У каталозі представлені моделі на дві, три, чотири конфорки.

Слід зазначити, що розташування конфорок не завжди класичне, тому можете замовити оригінальні моделі.

Варильні панелі виготовляють з емальованої та нержавіючої сталі, загартованого скла (тільки газ) та склокераміки (газ та електро). Сталь з емальованим покриттям може бути різних кольорів, що дозволяє підібрати підходящий варіант під конкретний дизайн кухні. Доглядати таку плиту легко, та й коштує вона недорого. Єдиний мінус - можливість відколу емалі при механічних пошкодженнях. Нержавіюча сталь виглядає стильно та сучасно, їй не страшні відколи та корозія. Недолік матеріалу - він дуже марок і схильний до подряпин. Із загартованого скла виробляють лише газові варильні панелі. Матеріал може мати велику кількість кольорів з різними відтінками, а також його легко доглядати. Нестача всього одна - крихкість, як і в будь-якого скла. Склокераміка використовується переважно при виготовленні електричних панелей, але деякі виробники виробляють газові плити на склокерамічній основі.

Матеріал має хорошу термостійкість і хороші експлуатаційні якості. Сама панель виглядає дуже стильно і за нею легко доглядати дотримання рекомендацій виробника.

варочная фото Залежно від моделі та особливостей конструкції, кухонні плити можуть мати різні додаткові налаштування, які роблять їх більш практичними та функціональними. У газових поверхонь таких функцій всього дві - це вбудований в ручку електрозапалювання і система "газ-контроль" (відключення подачі газу при вогні полум'я). Електроплити наділені ширшим функціоналом. В даному випадку йдеться про склокераміку, оскільки моделі з млинцями мають базову конструкцію. Як додаткові опції слід відзначити можливість розширення діаметра зони нагріву, об'єднання двох і більше конфорок в одну, наявність таймера, що відключає, автоматика закипання, інтелектуальне приготування та інші функції.

Куди на шопінг?

Щоб купити варильну поверхню , відвідайте сайт Інтернет-магазину « Я в шоці », а потім замовте доставку. Ми пропонуємо широкий асортимент вибору, високу якість всіх товарів, а також доступну вартість.

Якщо вам потрібна допомога – зверніться до наших консультантів. контакти для зв'язку із ними знайдете на нашому сайті.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії