Зарядні пристрої для фото/відео техніки

Добір за параметрами
Всього 205
Ціна
Від
до

Тип управління

Матеріал

Колір

Напруга живлення


Напруга заряджання
Номінальна сила струму

Фільтри
Показати ще 60 товарів

зарядное устройство фототехники фото Будь - якому сучасному технічному гаджету потрібне якісне та безпечне зарядне . Воно не тільки забезпечує прилад енергією, а й допомагає підтримувати його функціонування на потрібному рівні, а завдяки надійній конструкції – запобігає проблемам, які можуть виникати при низькій якості зарядки. Вибираючи оригінальні аксесуари для своїх ліхтарів та іншої техніки, ви вкладаєтеся у надійність, безпеку та максимальну ефективність. Інтернет-магазин «Я в шоці» пропонує купити зарядні пристрої для фото-відео техніки – всі варіанти можна переглянути та вибрати на нашому сайті.

Види та особливості.

Зарядки потрібні пристрої, що працюють на акумуляторах або акумуляторних батарейках – тобто майже всім видам сучасної техніки. Акумуляторні батареї, як і вбудований акумулятор, потребують уваги та своєчасної зарядки, тому зарядні пристрої з каталогу Інтернет-магазину «Я в шоці» виготовляються з урахуванням усіх актуальних правил безпеки та мають доступну ціну. Які особливості зарядних пристроїв для фототехнік можна перерахувати:

  • надійні матеріали, що допомагають уникнути перегріву;
  • сучасні захисні властивості;
  • витривалість, тривалий термін експлуатації;
  • компактність та ергономічність;
  • міцність, відмінне функціонування у різних умовах.

Серед універсальних видів зарядок, крім звичайних, можна знайти зарядні з різною кількістю слотів для батарей (від одного до чотирьох), а також прилади для швидкого заряджання в автомобілі, магнітні зарядки та зарядні з функцією powerbank. Всі ці моделі мають унікальні властивості і добре виконують необхідні функції, надовго зберігаючи свої переваги та практичність.

Фахівці з цього питання поділяють зарядні пристрої на три типи:

  • для відеокамер У таку апаратуру частіше встановлюють акумулятор, ніж батарейки, але вони також бувають різного типу. Є схожі на звичайні пальчикові, а є відрядні елементи. Під кожний тип необхідно підбирати відповідну модель;
  • зарядний пристрій фотоапарата. Як правило, популярні бренди виготовляють зарядки, які підходять під будь-якого виробника. Це вкрай зручно, оскільки фотоапарат живе довше зарядки до нього. Але, при цьому врахуйте, що якщо у вас фотик, камера одного бренду до них можуть знадобитися різні зарядні пристрої. Це з специфікою самих гаджетів;
  • Універсальні. Цей аксесуар підходить абсолютно будь-якій техніці, без обмежень. Використовуючи його, можна заряджати акумулятори фотоапаратів, відеокамер. Ще одна причина через яку зарядка для фотика фото фотографи вибирають саме цей різновид - можливість підключення до прикурювача. Завдяки чому поповнити енергію можна в дорозі, наприклад, якщо виїзні заходи або просто завівши машину, якщо фото розрядився за містом, а зробити пару знімків необхідно.

Останній варіант найчастіше вибирають професіонали (у них може бути одразу кілька девайсів, а універсальність дозволить не купувати до кожного окремого рядка). Виробники роблять затискачі, легкими за напрямами, що дозволяє фіксувати батарею.

Купити зарядки в «Я в шоці».

Вибираючи зарядний пристрій, звертайте увагу на основні характеристики, зазначені у описі товарів. Ми пропонуємо лише оригінальну продукцію від відомих виробників. Якість товарів перевірено часом та відгуками багатьох клієнтів, які вибирають його для повсякденного та професійного використання.

Зарядні пристрої для акумуляторів, зарядки для фотоапаратів та камер від « Я в шоці » порадують вас практичністю, приємною ціною та гідною якістю. Замовляйте їх з доставкою Україною або забирайте особисто з наших точок видачі. Бажаємо вдалих покупок!

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії