Захисні маски

Добір за параметрами
Всього 261
Ціна
Від
до

Комплектація


Кріплення

Гарантія

Бренд

Колір лінз

Спосіб нанесення

Країна реєстрації бренду


Країна-виробник товару


Тип вентиляціїФільтри
Показати ще 60 товарів

качественная защитная маска фото Перші в історії маски захисні особи винайшли під час перших епідемій чуми приблизно в 15-17 століттях. Лікарі одягали страшні на вигляд, але ефективні вироби зі шкіри, щоб перешкоджати попаданню інфекції до органів дихання. Вони були виконані у вигляді пташиної дзьоби, всередину якої поміщали антибактеріальні ароматичні речовини - трави, солі, ароматичні олії. Зону очей прикривали прозорим склом. Сьогодні подібні моделі можна побачити лише у кіно чи в музеях – а в нашому інтернет-магазині «Я в шоці» можна купити сучасні прилади для бездоганного протистояння інфекційним захворюванням.

Захисні маски для обличчя: еволюція від вовни до супер легких матеріалів

Подальша еволюція призвела до виготовлення масок для обличчя із грубої вовни. Вони виглядали простішими, були ефективними, проте зручними їх не можна назвати. Протягом 19 століття їхня форма та склад пережили кілька трансформацій, поки Поль Бержер не винаходив спеціальну форму з шести шарів складеної марлі. До цього кроку його підштовхнули відкриття Карлом Флюгге специфічних патогенів у слині, які були основним джерелом поширенням інфекції при спілкуванні. З того часу використання захисних масок для обличчя стало обов'язковим у хірургічній практиці. Вони були схожі на сучасні моделі, фіксувалися зав'язками довкола голови, їх часто змінювали. Це значно знизило кількість ускладнень після операцій, а протягом всесвітньої пандемії іспанки їх носіння було обов'язковим.

До кінця 20 століття з розвитком хімічної та легкої промисловості від марлі відмовилися на користь специфічних нетканих матеріалів для одноразових масок. А багаторазові стали не лише засобом для індивідуальної безпеки, а й стильним аксесуаром. Особливо це відчули в Україні та багатьох інших країнах під час пандемії нового коронавірусу протягом 2020 року.

З чого роблять маску для обличчя? Принципи роботи

красивая маска фото Пандемія Ковід 19 дала поштовх розвитку індустрії захисних товарів для індивідуальної безпеки: крім класичних одноразових з нетканого матеріалу з'явилися багаторазові з фільтрами, клапанами та іншими пристроями виробу. Сьогодні для їх виготовлення використовують:

  • нетканий матеріал щільністю від 40 г/м². Ця м'яка сировина, що не витримує прання, прасування, легко піддається деформації. Після використання таких товарів їх викидають. Вони не пропускають частини слини та віруси понад 0,007 мікронів. Сьогодні є кілька варіантів - повсякденні, процедурні, хірургічні, з окремими фільтрами, різною кількістю шарів, клапанами. Їхня ціна невисока, тому міняти їх просто
  • багаторазові маски набули популярності під час пандемії. Їх виготовляють із різних за складом волокон - бавовни, віскози, поліестеру, софту, оксамит, мікродайвінгу. Такі тканини легко обробляються, стерилізуються, проте їх властивості у затримці інфекцій трохи нижчі. Розрізняють моделі зі швом і без нього посередині, з пришивними або суцільнокроєними зав'язками, двох та тришарові, з фільтрами, різних кольорів. Не рідкість дитячі моделі

У каталозі Інтернет-магазину «Я в шоці» можна вибрати різні моделі, а також купити як одну маску, так і набори. До комплекту може входити 10, 50 штук. Замовити набори вигідно, якщо ви щодня використовуєте багато аксесуарів, наприклад, щоб захистити своїх співробітників. До того ж можете купити стильний чохол для зберігання маски у сумці чи кишені.

Де зробити покупку

Яку захисну маску з принтом вибрати залежить від сфери її застосування. При виборі на цій сторінці сайту yavshoke.ua прочитайте відгуки інших клієнтів про зручність та особливості догляду. Скористайтеся ручним фільтром за ціною, видом, підлогою. А наші менеджери організують швидку доставку замовлення до всіх міст країни.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії