Жіночі перстні

Добір за параметрами
Всього 235
Бренди

Ціна
Від
доФільтри
Показати ще 60 товарів

женские кольца фото Кільце - це стародавній знак нескінченності, який притаманний дивовижним істотам. Тому кільця у стародавньому світі вважалися символами влади, величі, мали велике значення. Навіть сьогодні в деяких частинах країни Азії жінки приступають до приготування їжі після того, як одягнуть кільця. У суспільстві також починає відроджуватися звичай носіння подібного прикраси як оберег (наприклад, кільця «врятуй і збережи»). Обручки - це символ вірності, безмежного кохання.

Достеменно не відомо, до якого часу ставиться зародження цієї традиції, але тут йдеться про перші часи християнства. Кільця жіночі використовувалися під час церемонії укладання шлюбу, щоб оберігати новий подружній союз. Вироби з написами чи камінням з'явилися дещо пізніше. Люди вірили в магічні захисні сили, здатні вберегти людину від злих сил, нещасть. У період середньовіччя вони сприймалися більш ознака вищого стану, просто прикраса.

У наш час це вдале стильове доповнення. Незважаючи на демократичну ціну, асортимент для вибору, жінки можуть купити собі обручку недорого на кожен випадок життя, при цьому не зашкодивши бюджету. Дизайнери, ювеліри високо цінують подібні прикраси, які чудово поєднуються з будь-яким мінеральним камінням. У нашому каталозі «Я в шоці» можна підібрати модель будь-якої кофігурації – від простої чи витонченої до величної, пишної. Широкий вибір дозволяє підібрати їх до будь-якого гардеробу, стилю життя в будь-якому місті країни.

Такі прикраси мають вишуканий вигляд, коштують не дорого. Завдяки сучасній технології обробки ювеліри цим прикрасам надають благородного блиску, захищають від впливу навколишнього середовища.

Як зробити вибір?

При виборі, купівлі слід обов'язково звертати увагу на маркування, вказане на етикетці, прикріпленій до кільця з камінням. На ній має бути вказана проба - утримання дорогоцінного металу, справжність каміння.

Вибираючи кільце, правильно визначте його розмір. Воно не повинно бути тісним, але "бовтатися" на пальці йому теж не слід. Ніколи не купуйте коштовності, тому що це підвищує ризик придбання низькопробного виробу, а крім того, вважається поганою прикметою.

Які кільця підходять?

Жіночі персні є яскравим доповненням жіночих ансамблів та елегантності. Вони роблять акценти на жіночій сутності та загадковості. Тому, купуючи собі таку біжутерію, враховуйте руки та зовнішній вигляд.

Власницям масивного квадратного пензля краще підходять рішення з мінеральним камінням довгастої форми, адже вони зменшують руку і візуально роблять її вже.

Власницям вузьких і довгих долонь доречніше купити прикрасу з камінням у вигляді крапель, із завитками і не надто великим камінням. За такої форми рук масивна прикраса не підійде.

Якщо у вас пухкі руки, гармонійно дивитися кільця з камінням асиметричної форми, зовсім без каміння або з маленьким і круглим камінням, адже вони чудово доповнюють ваш ансамбль.

Що пропонує «Я в шоці» красивое кольцо фото

Серед широкого розмаїття вибору знайдете моделі з позолотою, без неї, з камінням, гладкі, з гравіюванням, незвичайної форми, звичайних кольорів або яскравіших. Таким чином, можемо задовольнити запити найвибагливіших клієнтів.

Як матеріал виступає кераміка, ювелірний сплав, або нержавіюча сталь. Поверхня може бути рідною або покрита тонким шаром золота, срібла. Позолота - це чудова можливість купити недорогу прикрасу, що зовнішнім виглядом не поступається виробу з чистого золота.

Куди за покупками?

Яку б срібну каблучку ви не обрали в інтернет-магазині « Я в шоці », ми доставимо його в будь-яке місце України. До того ж, ви знайдете на наших віртуальних полицях величезний асортимент вибору, доступні ціни, привабливі товари.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії