Антени

Добір за параметрами
Всього 9
Ціна
Від
до

Довжина кабеля

Гарантія

Тип сигналу

Опір, Ом

Довжина кабелю, мКраїна виробник

Конектор


Гарантійний термін, міс.

Стан товару

Максимальна відстань передачі, мОбласті застосуванняФільтри

тв антена фото Незважаючи на широке поширення смарт-телевізорів, здатних транслювати контент із різних онлайн-сервісів, зберігається попит на ТВ-антени та ресивери. Пристрої здатні значно покращити якість прийому частот телеканалів. Отриманий таким чином сигнал передається на телевізор через коаксіальний кабель, що сприяє передачі зображення та звуку з мінімумом перешкод. Антени можна використовувати для прийому аналогового, цифрового або супутникового телесигналу, що безпосередньо залежить від особливостей їх конструкції.

На сьогоднішній день існує кілька видів ТВ антен, кожна з яких має свої особливості. Різні населені пункти мають різну віддаленість від джерела ТВ-сигналу . Саме тому для когось достатньо і кімнатної моделі, а іншим буде потрібна супутникова тарілка.

Ефірні антени кімнатного типу призначені для встановлення у приміщенні. Пристрої цього типу є найбільш доступними за ціною. Однак вони не можуть передавати потужний сигнал, що може позначитися на якості передачі аудіо та відео. Таке обладнання встановлюється лише за віддаленості до 30 км від ретранслятора. При більшій віддаленості джерела ви отримаєте сильні перешкоди, що не дозволить вам насолодитися переглядом улюблених телепередач. Крім того, рішення кімнатного типу можуть бути обладнані спеціальним підсилювачем сигналу. При цьому важливо враховувати, що чим далі ви знаходитесь від джерела ТВ-сигналу, тим потужніший підсилювач потрібно використовувати.

Також є зовнішні відео антени. Таке обладнання встановлюється у верхній частині будинку. Слід врахувати, що чим більше перешкод для сигналу, тим вище необхідно підняти антену. Існує два види зовнішніх рішень: активні та пасивні. Активні призначені для використання, якщо навколо досить багато перешкод, які можуть перешкодити передачі сигналу (наприклад, живете біля лісу, на рельєфній місцевості). Пасивні зовнішні моделі використовуються в тому випадку, якщо є пряма видимість між антеною та джерелом ТВ-сигналу.

Найбільш якісний результат передачі зображення та відео під час перегляду телевізора здатні забезпечити супутникові ТВ-антени. Такий пристрій може приймати трансляцію не від джерела наземного сигналу, а з супутника. Обладнання цього типу складається з великої тарілки, що виготовлена з металу. Крім того, супутникові антени працюють разом із ресивером. Цей компактний за габаритами пристрій призначений для трансформації супутникового сигналу в стандартний для телевізора.

Переваги ТВ антен, аксесуарів та комплектуючих: антена фото

  • безперебійність мови, якісний прийом частот;
  • простота підключення;
  • компактність конструкції;
  • потужність пристрою говорить про чистоту передачі;
  • всі комплектуючі деталі (блоки живлення, плати та ТВ кабель) можна придбати у каталозі одного магазину;
  • відмінна якість пристроїв, їхня довговічність експлуатації.

Окрім антен у каталозі Інтернет-магазин «Я в шоці» можна підібрати необхідні аксесуари, наприклад кабель. Він потрібний для того, щоб підключати антену до телевізора.

Кімнатна або зовнішня антена Т2 ідеально підійде не тільки для міської квартири, але і для заміського будинку або дачі, де встановлення супутника або підключення до аналогових мереж є проблемою.

Чому варто купувати товари в Інтернет-магазині "Я в шоці"?

Інтернет-магазин « Я в шоці » здатний запропонувати вам широкий асортимент товарів, завдяки чому ви зможете підібрати ТВ-антену та ресивер, що повністю відповідають усім вашим вимогам. Крім того, наш інтернет-магазин пропонує кілька варіантів оплати та доставки товарів, що робить процес купівлі та отримання товару максимально простим та зручним.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії