Від типу роутера залежить площа інтернет-покриття вдома, стабільність, швидкість з'єднання та інші показники. Тому важливо знати, якими бувають маршрутизатори, їх призначення, які характеристики слід звертати увагу, здійснюючи підбір пристрою, щоб покупка порадувала.
Умовно ці пристрої поділяються на п'ять основних типів:
Роутери будь-якого типу пропонує інтернет-магазин "Я шоку". Каталог сайту містить фотографії, опис, відгуки, ціни на кожну модель. Можна замовити товар онлайн, а забрати – у найближчому до вас супермаркеті мережі. Там же здійснюють офлайн-продаж пристроїв.
Відштовхуючись від технічних показників, рекомендується використовувати роутер стандарту зв'язку 802.11ac, що підтримує швидкість від 1,3 гігабіт/с. Але має високу вартість. Отже, якщо вимоги до швидкості невисокі можна зупинитися на стандарті 802.11n. Бюджетний модем цілком здатний забезпечити здійснення повсякденних угод.
Проте вказана в інструкції швидкість – максимальна. Насправді вона виявляється втричі нижче. До того ж, якщо доведеться підключати морально застарілий гаджет, на якому стоїть повільний адаптер, ви не оціните високошвидкісний бездротовий інтернет, точніше, його можливості.
Також пам'ятайте, що побутові електроприлади, роутери у сусідніх квартирах створюють перешкоди роботі вашого маршрутизатора. Як правило, ці пристрої працюють на частоті 24 ГГц. Тому рекомендується встановити пристрій, частота якого 5 ГГц. Але старі ноутбуки, комп'ютери, гаджети теж не потягнуть це з'єднання.
Враховуйте кількість антен та місце їх розташування. Внутрішня не дасть такої потужності сигналу як зовнішня. Портативний модем із вбудованою антеною рекомендується встановлювати, коли домашня мережа працює лише в межах кімнати чи однокімнатної квартири. Для великих площ, де є купа перешкод, краще купити роутер із однією або більше антен.
У кожному пристрої передбачена своя унікальна «прошивка»:
У першому випадку раціональніше використовуються ресурси, але «прошивку» потрібно через певний термін оновити, оскільки виробник «прикручує» новий функціонал, усуває баги попередніх версій. Іноді підтримка ПЗ старої моделі не здійснюється. Тоді невдовзі доводиться відмовлятися від його використання.
Така ситуація неможлива, якщо програмне забезпечення випускається для цілої лінійки пристроїв. Так що такий варіант покупки вважається функціональнішим.
Це основні параметри вибору роутера. Є й інші нюанси, які слід враховувати за особливих вимог до пристрою.
В Інтернет-магазині « Я в шоці » ви можете знайти та купити репітер для Вай Фай за приємною ціною. Знайдіть найкращі пропозиції на якісні бездротові підсилювачі та ретранслятори у нашому каталозі.
У нас представлені популярні бездротові підсилювачі та ретранслятори. Підказки онлайн-консультанта допоможуть обрати бездротові подовжувачі та ретранслятори, які ви шукаєте, за найнижчими цінами.
До того ж надаємо гарантію на продукцію, тому у разі виявлення шлюбу несправності можете повернути, обміняти покупку. Доставка можлива у будь-який куточок країни.