Гвинтівки

Добір за параметрами
Всього 268
Ціна
Від
до

"Ластівчин хвіст" для кріплення оптики

Кількість зарядів

Калібр

Матеріал прикладу/рукоятки


додаткові характеристики

































































































































































































Пружина

Приклад



Фільтри
Показати ще 60 товарів

винтовка пневматичесская фото Пневматичні гвинтівки допоможуть перевірити окомір, витримку та отримати базові навички поводження зі зброєю. Підібрати найкращу модель зможете в Інтернет-магазині «Я в шоці».

Зовнішній вигляд

Пневматична гвинтівка - довгоствольна зброя, що стріляє найчастіше свинцевими кулями малого калібру або сталевими кульками. У перших гарні балістичні характеристики, другі дешевші і міцніші, але забезпечують невисоку скупченість стрільби. Куля або кулька рухаються внаслідок енергії стисненого повітря, що й зумовлює назву цього зброї.

Гвинтівки можуть кардинально відрізнятися за дизайном та оздобленням. Дешеві моделі виконуються з не дуже довговічних металевих сплавів, для ложі та прикладу використовуються бюджетні види пластмаси.

Більш дорогі варіанти виконані з якісного металу, нерідко в них дерев'яні деталі – наприклад приклад та/або цівка. Дизайн може бути як «класичний» так і більш хитромудрий.

Пневматичні гвинтівки 500 м/с часто оснащуються глушниками звуку, причому в ряді випадків вони вбудовані. Звук пострілу гвинтівки із глушником знижується до мінімуму.

Приціл

Прицільні пристрої сучасних «повітрянок» - з мушкою. Це дешевий та надійний варіант, який не гарантує комфорту прицілювання.

Є моделі з діоптрічним прицілом – пристосуванням з вузьким прицільним отвором, діоптрієм. Він допомагає оку чітко фокусуватися і на мушці, і на цілі, але при цьому уповільнює прицілювання та дає погану видимість при слабкому освітленні.

Частина гвинтівок із заводу оснащуються оптичними прицілами, на інші їх можна встановити, для цього є кріплення на кшталт «ластівчин хвіст».

Гвинтівки бувають одно- та багатозарядними. У другому випадку процес перезарядки буває як напівавтоматичним – потрібно лише почергове натискання та відпускання спускового гачка, так і звичайним – за допомогою додаткового важеля. Багатозарядні гвинтівки, як правило, більш складні та дорогі.

Пружинно-поршневі та газопоршневі гвинтівки

Для пострілу в пневматичній гвинтівці має бути певний запас стисненого повітря. Щоб накопичити його використовують різні типи пневматичних систем.

Пружинно-поршневі гвинтівки функціонують завдяки попередньо стиснутій пружині. Вона стискується здебільшого при «переламуванні» ствола.

У газобалонній пневматиці як метальна речовина використовують зріджений вуглекислий газ у спеціальному одноразовому балончику.

У компресійних та мультикомпресійних гвинтівках є вбудований насос, який зазвичай приводить у дію рухомий струмінь.

Корисні поради

Вибір механізму рушниці. Кожен тип має свої недоліки, які можуть бути критичними для вас. Якщо зброя застосовується епізодично, наприклад, десяток пострілів щомісяця чи навіть рідше, немає сенсу брати газобалонну гвинтівку – проколотий балончик хоч не сильно, але випускає

винтовка фото

газ. А якщо немає бажання або не дозволяє фізична форма постійно накачувати гвинтівку, не варто купувати пружинно-поршневі системи.

Ціна. Придбання дешевого повітря може вилитися в додаткові витрати на ремонт та регулювання механізму. Зробивши знижку на оптимізм виробника, ви зрозумієте, які елементи доведеться міняти у майбутньому. За наявності певних слюсарних навичок ремонт можна зробити власноруч або довірити гвинтівку професіоналам.

Правила безпеки. Хоча пневматична гвинтівка і не вогнепальна зброя, завдати їм поранення собі чи оточуючим не так складно, як здається. Тому правильні навички поводження зі зброєю вивчайте із самого початку.

Де зробити покупку?

Якісні, надійні гвинтівки можна купити в Інтернет-магазині « Я шокований ». На наших полицях знайдете широке розмаїття моделей за вигідною ціною.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії