Добір за параметрами
Всього 91
Ціна
Від
до

Виробник

Кількість в упаковці


Класифікація косметичного засобу

Упаковка засобу

Консистенція кошти

Тип шкіри голови

Наявність

Випадання волосся

Країна виробник

Артикул моделі

Валюта

З розпилювачем / Без розпилювача

Додаткові розділи

Обсяг засобу

КатегоріяФільтри
Показати ще 31 товарів

биодобавки для кожи фото Скільки б на різних форумах чи сайтах не сперечалися про доцільність застосування та результативність дієтичних та харчових добавок, ці препарати сьогодні впевнено увійшли до нашого життя. І якщо раніше вони використовувалися переважно в комплексному лікуванні деяких захворювань, то зараз пропонуються варіанти, які можуть застосовуватися не лише з медичною, а й з косметичною метою. Сфера можливостей досить різноманітна. У своїх відгуках користувачі відзначають їхню високу ефективність в усуненні вугрів, проблем при підвищеному випаданні волосся, відновленні структури покривів, а також добре проявили себе у зміцненні нігтів, підвищенні еластичності та пружності шкіри.

Високу результативність показують спеціально розроблені комплекси для схуднення. Ціна продукту залежить від особливостей формули, списку можливостей, популярності марки. Найбільш поширені форми випуску - капсули та таблетки, але також зустрічаються желе, порошки для розведення, тваринний жир, чаї.

Дієтичні та харчові добавки для спортсменів: можливості та призначення.

Хоча обидва ці варіанти часто об'єднуються в одну групу, вони мають певні особливості, на яких ми зупинимося докладніше:

  • харчові домішки. У класичному розумінні це певні речовини природного чи синтетичного походження, які вводять у продукти з певною метою. Наприклад, покращення смакових якостей, вітамінізація, підвищення терміну придатності, надання приємного аромату. Індекс Е надається в рамках європейської системи їх класифікації. Наявність коду підтверджує, що ця речовина ретельно вивчена, протестована на безпеку, а також встановлена її допустима концентрація. Ряд домішок є настільки корисними для організму, що їх виготовляють як самостійний засіб або вітамінний комплекс. Не йдеться про ті речовини, які не мають певного терапевтичного ефекту, а виконують спеціальні завдання – спрощують технологію виготовлення, регулюють колір або умови зберігання. Наприклад, домішка Е 412 (гуарова смола) часто використовується в заморожених продуктах, оскільки перешкоджає утворенню кристалів льоду. За своєю природою є клейковиною, тому виробляється у вигляді порошку, таблеток або енергетичних напоїв, що виводять з організму шлаки, а також сприяють схуднення;
  • дієтичні біодобавки для жінок. Препарати для профілактики та лікування, а також здатні покращити стан шкіри, нігтів, волосся. Найчастіше виробляються фармацевтичними компаніями. Це може бути витяжки з різних рослин, рідше синтетичні чи комбіновані варіанти, і навіть речовини тваринного походження (жири, продукти бджільництва). Дієтичні біодобавки для чоловіків поділяються на 3 категорії. Нутрицевтики заповнюють запас відсутніх організмі речовин. Парафармацевтики застосовують для профілактики або як допоміжний препарат при комплексному лікуванні, а пробіотики містять корисні бактерії, необхідні для відновлення природної мікрофлори. биодобавки фото

Де зробити покупку?

Купити дієтичні та харчові добавки з швидкою, безкоштовною доставкою замовлення по Хмельницькому та Україні можна в інтернет-магазині « Я в шоку ». У нашому каталозі можете вибрати такі товари, як:

  • антипаразитарні засоби;
  • бади для здоров'я;
  • вітаміни для волосся.

Завдяки широкій різноманітності вибору зможете підібрати ті товари, які найбільше підійдуть саме вам. При виборі враховуйте на яку ділянку тіла потрібна максимальна дія, а потім підбирайте відповідні засоби.

Врахуйте, що якими б якісними, перевіреними не були натуральні препарати з травами, перед початком прийому обов'язково проконсультуйтеся з лікарем.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії