Добір за параметрами
Всього 236
Ціна
Від
до

Тип управління

Ширина

Довжина

Матеріал корпуса

Вага

Висота

Тип утримувача

Гарантія

Розміри

Батарея

Напруга заряджання

Вихідна напруга (output)

Сила вихідного струмуВихідна напруга

Номінальна сила струму

Ступінь жорсткості

Спосіб закривання

Роздільна здатність екрана


Діагональ екрану

Операційна система


Малюнок на корпусі

Тримач/Підставка для

Тип екрану

Тип матриці

Підтримка карток пам'яті

Висота пристрою


Універсальний


Wi-Fi

Модель пристрою

Удароміцний корпус

Країна виробник


вбудована пам'ять


Фронтальна камера

Оперативна пам'ять

Навігаційна система

кількість ядер


Основна камера


Особливості сумки

Країна походження ТМ

Можна носити

Іконки

Можливість здійснення дзвінків

Кількість точок торкання


Розміри Sim-картки

Вбудований 3G-модуль

вага

Об'єм

Гарантія

Розміри

Водозахист

Форм-Фактор, дюйми
Виробник

Тип застібки

Особливість кольору

Діагональ екрану пристрою

Ширина пристрою


Фіксація пристрою


Гарантійний термін (міс)

Товщина пристрою
Фільтри
Показати ще 60 товарів

графический планшет фото Графічний планшет є пристроєм, що складається з поверхні, призначеної для введення інформації та ручки (пера), з'єднаної з обладнанням. Виріб призначений для відображення та введення інформації, застосовується замість клавіатури з мишкою. Використовується для малювання, редагування фотографій, створення мультиплікації, роботи з графічними даними.

Підключається планшет для малювання до комп'ютера через вхід USB або бездротовим з'єднанням. Додатково до комплектації товару в деяких моделях включена підставка, чохол для ручки.

Купити графічні планшети за вигідною ціною запрошуємо до Інтернет-магазину «Я в шоці». Ви маєте широкий вибір, різноманітність моделей, вигідні ціни.

Переваги планшетів для малювання.

Широкою популярністю пристрою користуються завдяки таким якостям товару:

  • універсальність – стілус пристрою замінює відразу кілька інструментів для малювання, зміна режиму відбувається при заміні пера у програмі. Для спрощення процесів графічного зображення даних деяких модифікаціях передбачені змінні наконечники для ручки;
  • просте усунення неточностей – на відміну паперового варіанта малювання, інформацію у пристрої можна змінювати будь-якої стадії роботи. Програма зберігає весь процес відтворення даних, що дає змогу швидко скоригувати недоліки зображення;
  • багатошаровість – використання кількох шарів дозволяє зображати кожному полотні певні елементи, при з'єднанні яких виходить деталізована єдина картина;
  • мінімальна кількість витратних матеріалів – на відміну від стандартного способу малювання, графічний планшет з екраном не вимагає придбання витратних матеріалів (папір, пензлики, олівці, фарби та інші пристрої для творчості);
  • наявність великої кількості ефектів – програма, встановлена на моніторі, дозволяє легко змінювати колірний відтінок зображення, додавати спецефекти.

Критерії вибору графічного планшета для малювання.

Виробники пропонують широкий асортимент товарів, що відрізняються технічними даними, параметрами, стилем та вартістю. У процесі вибору устаткування рекомендується враховувати такі якості товару.

Розмір робочої поверхні

Дошка для малювання випускаються у таких форматах:

  • менше А6 – цей формат рекомендується використовувати як додатковий засіб для редагування фотографій, відтворення невеликих малюнків та цифрування зображення;
  • А6 – модель підходить для комп'ютерного живопису, обробки фотографій;
  • А5 – варіант підходить для шанувальників творчості, професійних художників;
  • А4 – моделі формату А4 призначені для професійної діяльності архітекторів, конструкторів, стилістів та інших професій, де потрібне зображення дрібних елементів.

графический монитор фото Дозвіл.

Від показника залежить чутливість поверхні до стілус. Для вирішення базових графічних завдань достатньо дисплея, що дозволяє, від 2000 lpi, ціна на такий планшет для малювання знаходиться в бюджетній категорії. Професійна техніка випускається з роздільною здатністю від 5080 lpi та вище, призначена для вузькоспеціалізованих завдань.

Точність роботи пера.

Від точності пера залежить рівень похибки, коли пристрій розрізняє дотик стилуса до поверхні. Виробники пропонують обладнання з показниками точності ручки від 0,25 до 1 мм.

Спосіб введення інформації.

Залежно від модифікації обладнання керування відбувається за допомогою пір'я або сенсорним способом введення.

Де купити?

За покупками краще звернеться до Інтернет-магазину « Я в шоці ». На віртуальних полицях знайдете широке розмаїття моделей, які неодмінно задовольнять усі ваші потреби.

Viber068-837-75-50
Telegram0-800-330-730
Категорії